Czytasz
Bilety i vouchery do Twojego obiektu w Apple Wallet

Bilety i vouchery do Twojego obiektu w Apple Wallet

10 czerwca 2019


Aby wyróżnić się na rynku pośród ogromnej konkurencji musisz starać się zapewniać swoim klientom rozwiązania z najwyższej półki. Chcemy Ci w tym pomóc, dlatego umożliwiamy integrację Twojego sklepu internetowego z Apple Wallet!

Aplikacja Wallet gromadzi w jednym miejscu karty pokładowe, bilety, kupony i karty stałego klienta. Dzięki niej użytkownicy mają dostęp do wszystkich ważnych dokumentów od ręki, w jednym miejscu.

Korzystając ze sklepu internetowego Droplabs, możesz udostępnić swoim klientom możliwość dodawania biletów do Walleta. Dzięki temu będą oni postrzegali Cię jako profesjonalnego sprzedawcę, serwującego udogodnienia na najwyższym poziomie.

Istotną zaletą Walleta jest także to, że jeśli usługa, którą kupił Twój klient ma wyznaczoną konkretną datę i godzinę, to użytkownik chwilę przed momentem realizacji wejściówki dostanie powiadomienie przypominające i pozwalające na natychmiastowe otworzenie biletu.


W jaki sposób klient może dodać bilet do Apple Wallet?

Jest to bardzo proste i intuicyjne. Po każdym zakupie usługi w sklepach internetowych obsługiwanych przez Droplabs klient zobaczy powyższe informacje. Klikając przycisk Dodaj do Apple Wallet wejściówka zostanie automatycznie dodana do elektronicznego portfela.

Jeśli klient nie zdecyduje się dodać wejściówki do elektronicznego portfela na tym etapie, może zrobić to również później. Otrzymuje bowiem maila z potwierdzeniem transakcji i biletem. W mailu widnieje przycisk Dodaj do Apple Wallet. Po jego kliknięciu bilet automatycznie przenosi się do elektronicznego portfela i jest dostępny na ekranie telefonu do momentu wykorzystania. Może zrobić to także korzystając z komputera – wystarczy otworzyć otrzymany mailowo bilet, a następnie skierować aparat telefonu na znajdujący się wewnątrz kod QR.0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

20 października 2019

Strategia ofertowa dla Twojego sklepu online

21 maja 2019

Jak stworzyć post z przyciskiem Kup teraz?

Wykorzystaj w pełni potencjał Facebooka i optymalizuj swojego Fanpage'a oraz posty pod kątem sprzedaży online. Sprawdź jak!

27 maja 2019

Estetyczny bon podarunkowy – gwarancja udanego prezentu

Sprzedaż online bonów podarunkowych to ceniona i wygodna opcja dla klientów. Uatrakcyjnij ją jeszcze bardziej wybierając estetyczne wzory voucherów!

Arrow-up