Czytasz
Jak wygenerować bezpośredni link do zakupu konkretnej usługi?

Jak wygenerować bezpośredni link do zakupu konkretnej usługi?

28 czerwca 2019

Jeśli zależy Ci na promowaniu konkretnej usługi znajdującej się w ofercie Twojego sklepu online bądź chcesz kogoś przekierować prosto do danej usługi aby mógł ją kupić internetowo możesz wygenerować bezpośredni link.

Możesz także korzystać z tej opcji jeśli chcesz zamieścić taki link w poście na Facebooku czy Instagramie. Dzięki temu klient będzie skupiony na konkretnej usłudze. Wówczas promowana oferta będzie wyróżniona na samej górze sklepu.

Sprawdź jak wygląda to w praktyce:

Generacja bezpośredniego linku krok po kroku

  • Zaloguj się do panelu klienta Droplabs: https://panel.droplabs.pl/
  • Kliknij w rozwijane menu (trzy kropeczki) przy usłudze, do której chcesz wygenerować link bezpośredni i wybierz Generuj link bezpośredni.
  • W okienku, które się pojawiło wklej pełny link do strony internetowej, na której znajduje się Twój sklep np.

    https://www.chocholowskietermy.pl/sklep/
    http://coolinarium.pl/kup-voucher/
    http://urodomania.eu/kup-online/
  • Przekopiuj wygenerowany przez panel link bezpośredni i użyj go w komunikacji z klientem: na Facebooku, w mailu, w SMS-ie.

Dobra rada!
Zawsze sprawdzaj wygenerowane linki, żeby na własne oczy zobaczyć efekt i uniknąć ewentualnych błędów i literówek.0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

17 lipca 2019

Jak monitorować swój sklep internetowy za pomocą Google Analytics?

Monitorowanie działań, które podejmujesz jest niezwykle ważne w przyszłym funkcjonowaniu Twojego biznesu i pozwala na podejmowanie trafniejszych decyzji. Zobacz jak za pomocą integracji Droplabs z Google Analytics możesz to zrobić!

11 września 2019

Jak sprzedawać bilety do Aquaparku, czyli o wygodzie i swobodzie korzystania z platformy Droplabs

Klienci Droplabs nie mają wątpliwości, że sprzedaż internetowa pozwala im efektywniej prowadzić swój biznes. Zobacz, jak przygoda ze sklepem online rozwija się w jednym z największych Aquaparków w Polsce!

autor
3 lipca 2019

Jak zamawiać bilety ze zniżką przez panel partnera?

Podejmując współpracę z obiektem oferującym interesujące i pokrewne usługi, także możesz wykorzystać Droplabs. Zobacz jak działa to w branży turystycznej.

Arrow-up