Czytasz
Jak zamawiać bilety ze zniżką przez panel partnera?

Jak zamawiać bilety ze zniżką przez panel partnera?

3 lipca 2019


Obiekty działające w branży turystycznej często zawierają różnorakie współprace mające na celu uzupełnianie swoich wzajemnych usług oraz wzajemną promocję. W przypadku nawiązania tego typu relacji Droplabs może służyć jako narzędzie ułatwiające realizację zasad współpracy.

Przez panel partnera możesz wygodnie zamawiać bilety lub wycieczki w promocyjnej cenie dla gości swojego hotelu czy pensjonatu. Poniżej znajdziesz dokładnie wskazówki jak to zrobić.

Bilety ze zniżką – krok po kroku

 • Logowanie
  Ty lub Twoi pracownicy muszą zalogować się się do panelu przez adres e-mail lub numer telefonu komórkowego pod adresem: https://panel.droplabs.pl/

  Napisz do nas na [email protected] jeśli chcesz założyć dodatkowe konta dostępowe dla pracowników.
 • Wybór usługodawcy
  Po zalogowaniu do panelu, wybierasz usługodawcę, od którego chcesz zamówić bilety.
 • Wybór biletów
  Następnie wybierasz bilety w zniżkowych cenach i potwierdzasz zamówienie. Sprawdź przygotowaną dla Ciebie ofertę zniżkową już teraz.
 • Wydruk biletów
  W panelu od razu generują się bilety w formie PDF. Możesz je wydrukować i przekazać swoim gościom.
 • Weryfikacja za pomocą kodu QR
  Bilety te uprawniają gościa do skorzystania z usługi np. w Termach lub Aquaparku bez wnoszenia dodatkowych opłat na miejscu. Do realizacji biletu wystarczy także samo okazanie kodu QR.
 • Raporty
  Zamówienia dokonane przez panel są widoczne w zakładce Zamówienia. Masz także dostęp do szczegółowych raportów.

Jak za bilety płaci gość hotelowy?

 • Twój gość płaci za bilety Tobie jako pensjonatowi, hotelowi lub firmie wycieczkowej. Czasami hotele wliczają cenę biletu lub biletów w cenę pobytu.
 • Bilet nie zawiera nadrukowanej ceny. Możesz więc samodzielnie ustalać cenę jaką ostatecznie zapłaci klient za bilet, zachowując np. własną marżę.

  [!] Wyjątkiem jest sytuacja, w której usługodawca ustalił z Tobą obostrzenia dotyczące ceny dla klienta końcowego.

Jak za bilety płacisz Ty jako hotel, pensjonat, firma turystyczna?

 • Jako hotel, pensjonat czy firma turystyczna, płacisz za bilety usługodawcy np. Termie, w sposób określony na platformie: płatnością odroczoną na koniec miesiąca lub płatnością online bezpośrednio podczas zamówienia.

Wygoda każdego z partnerów jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o kontakt na adres: [email protected] w przypadku jakichkolwiek pytań lub sugestii dotyczących działania panelu!0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

17 lipca 2019

Jak monitorować swój sklep internetowy za pomocą Google Analytics?

Monitorowanie działań, które podejmujesz jest niezwykle ważne w przyszłym funkcjonowaniu Twojego biznesu i pozwala na podejmowanie trafniejszych decyzji. Zobacz jak za pomocą integracji Droplabs z Google Analytics możesz to zrobić!

27 maja 2019

Estetyczny bon podarunkowy – gwarancja udanego prezentu

Sprzedaż online bonów podarunkowych to ceniona i wygodna opcja dla klientów. Uatrakcyjnij ją jeszcze bardziej wybierając estetyczne wzory voucherów!

Arrow-up