Oglądaj nagranie z webinaru: Obsługa klientów zagranicznych w polskich atrakcjach turystycznych

Zapisz się na webinar online: Reklama atrakcji turystycznych w social mediach, która działa!

Oglądaj nagranie z webinaru: Obsługa klientów zagranicznych w polskich atrakcjach turystycznych

Sklep online z voucherami, biletami i wejściówkami 

Sklep przygotowany specjalnie dla organizatorów konferencji i warsztatów, np. warsztatów kulinarnych 

Dlaczego Droplabs?

Własny brand

Sprzedajesz bilety na własnej stronie internetowej, dzięki czemu promujesz własną markę a nie markę agregatora wydarzeń. 

Pieniądze dostępne od ręki

Wypłacaj środki pieniężne z biletów na swoje konto bankowe w czasie rzeczywistym! Nowe środki możesz mieć na koncie nawet kilka razy dzienne.

Marketing

Ile miejsc zostało? Do kiedy trwa przedsprzedaż? Używaj różnych zabiegów marketingowych aby rozbudzić w kliencie chęć natychmiastowego zakupu. 

Analityka

Mierz zachowania klientów przez Google Analytics oraz Facebook Piksel. Integracja sklepu Droplabs z tymi narzędziami daje Ci pełną kontrolę i możliwości remarketingu.

Prosty proces zakupowy

Średnia konwersja na zakup to ponad 3% czyli dwa razy więcej niż standard branżowy. Oznacza to dla Ciebie więcej klientów, którzy z sukcesem finalizują sprzedaż. 

Szybka Weryfikacja 

Za pomocą naszej aplikacji na urządzenia mobilne szybko zweryfikujesz bilety i usprawnisz pracę na miejscu wydarzenia. 

Wersje językowe

Z Droplabs, osoba zza granicy łatwo kupi bilet na wydarzenie w swoim ojczystym języku. Konieczność zakupu stacjonarnego w kasie, może łatwo zniechęcić taką osobę przez zakupem. 

Bilet lub Voucher w prezencie 

Bilety na warsztaty, np. kulinarne to jedne z bardziej popularnych prezentów na różnego rodzaju okoliczności. Nie każ fatygować się do Twojego obiektu tym, którzy chcą obdarować bliskich. Pozwól im zrobić to online!

Wydarzenia cykliczne

Organizujesz wydarzenie cykliczne? Z Droplabs w prosty sposób ustawisz sprzedaż wydarzenia powtarzalnego. Klient kupując bilet online może wybrać konkretną datę i godzinę.

Sprzedaż na Facebooku i w Social Mediach

Sprzedając online z Droplabs możesz wygenerować bezpośredni link do usługi i udostępniać go w swoich mediach społecznościowych. To dodatkowa forma promocji. 

Sprzedaż online z Droplabs w liczbach 

Miesięczna liczba klientów odwiedzających sklepy
Średnia konwersja na zakup
Średni obrót miesięczny w sklepie online

Zaufało nam setki firm

Dlaczego warto sprzedawać online?

Nowoczesny wizerunek 

Wizerunek firmy korzystającej z najnowszych technologii i otwartej na potrzeby współczesnego konsumenta jest niezwykle ważny w branży szkoleniowej. Buduj swoją wiarygodność i dbaj o wygodę klientów! 

Zakup biletu z dowolnego miejsca na świecie

Konferencje i szkolenia często przyciągają osoby z innych miast i krajów. Pozwól im kupić wstęp na konferencję czy szkolenie z odpowiednim wyprzedzeniem, z dowolnego miejsca, w którym się znajdują. 

Czynne 24h/dobę

Konsumenci zazwyczaj szukają ofert szkoleniowych i warsztatowych wieczorami, po godzinach pracy. Spraw, żeby nie tylko przeglądali Twoją ofertę, ale także od razu kupili bilet. 

Jesteś na czasie

Kupowanie różnego rodzaju biletów przez Internet stało się codziennością. Bądź na bieżąco i nie trać szansy na sprzedaż. Kreuj wizerunek muzeum jako nowoczesnego obiektu otwartego na potrzeby współczesnego konsumenta.

Płatność z góry 

Konsumenci kupując online dokonują płatności z góry. Dzięki temu Ty masz pewność, że nie wycofają się w ostatniej chwili!

Spontaniczny zakup 

Szukając szkoleń i konferencji, potencjalni uczestnicy przeglądają oferty w Internecie. Wykorzystaj ten moment i pozwól im kupić bilet już w momencie zapoznawania się z ofertą. Nie czekaj, aż się rozmyślą! 

Pomocne zwłaszcza dla szkoleń online i webinarów 

Prowadzisz szkolenia w trybie online? Jesteś specjalistą w branży e-learningu? Oferujesz profesjonalne webinary? Sprzedaż online z Droplabs jest idealnym, a przede wszystkim prostym rozwiązaniem dla Ciebie! 

Case Study 

Teoria Ci nie wystarcza? Przejdź do sekcji Case Study i zobacz na żywym przykładzie jak sprawdza się sprzedaż online!

Bądź na bieżąco

kolory sklepu internetowego
20 stycznia 2021

Wybór kolorów w sklepie internetowym – Na co zwrócić uwagę?

Zastanawialiście się kiedyś, jak dobór kolorów w sklepie internetowym może wpływać na sprzedaż Waszych usług? W końcu to tylko jeden z wielu elementów sklepu, nad którym nikt szczególnie się nie zastanawia, zatem wybór nie powinien… Czytaj dalej

Polskie atrakcje turystyczne a klienci zagraniczni | Droplabs
27 kwietnia 2022

Polskie atrakcje turystyczne a klienci zagraniczni

Liczba cudzoziemców, którzy odwiedzają Polskę, z każdym rokiem rośnie. Podobną tendencję widzimy w statystykach związanych z obcokrajowcami, którzy podjęli decyzję o przeprowadzce tymczasowej lub stałej do naszego kraju. Czy polska branża turystyczna jest przygotowana na obcojęzycznych turystów? Sprawdźmy, dlaczego warto przygotować atrakcję pod zagranicznych gości i jak najlepiej podejść do tego tematu.

Zarejestruj się

Arrow-up