1 rok ago

o blogu

Cześć!


Cześć!

Cieszymy się, że tu jesteś! A skoro tak się stało to znaczy, że szukasz wskazówek jak poruszać się po wirtualnym świecie. I to poruszać nie po omacku!

Ten blog powstał z myślą o menedżerach i właścicielach małych biznesów, szczególnie w branży beauty. Zastanawiasz się jak sprawić, żeby Twój biznes był widoczny dla innych? Jak wypracować swoją pozycję w sieci?  

  • Sklep internetowy, tworzenie prostych grafik, reklamy na Facebooku, interesujące wpisy, praktyczne porady krok po kroku i wskazówki sprzedażowe – to tylko niektóre z treści, jakie będziemy tu poruszać. 

Codziennie zalewają nas setki przeróżnych informacji. Też masz wrażenie, że strasznie trudno się w tym połapać? Na rynku istnieje masa firm specjalizujących się w podobnych dziedzinach. Sama jakość świadczonych usług jest oczywiście istotna, ale już nie wystarcza. Trzeba zbudować swoją markę. A marka to coś więcej niż sam produkt. Ile razy zdarzyło Ci się kupić buty konkretnej firmy tylko dlatego, że były właśnie tej firmy? Albo dlatego, że spodobał Ci się o nich post na Facebooku? Albo wyróżniająca reklama w telewizji? Marka to różnica emocjonalna, której bazą jest kontakt z klientem i jego zaufanie. Zgadzasz się z nami? 

Wiemy, że mimo rosnącej świadomości na temat działań marketingowych, te segmenty wciąż są traktowane trochę po macoszemu. Brak czasu, brak funduszy, zagubienie w ilości porad i wskazówek, dudniące w głowie pytanie: Jak zacząć? Brzmi znajomo?

Postaramy się bezboleśnie wprowadzić Cię w świat marketingu online, mediów społecznościowych i sprzedaży. Wystarczy trochę zaangażowania i chęci a z łatwością, samodzielnie stworzysz bardziej przyjazne dla Twoich klientów miejsca w sieci.

Mamy nadzieję, że choć w jakimś stopniu Ci pomożemy i zainspirujemy do tworzenia ciekawego contentu! Baw się dobrze! 


 

Blog tworzony jest z inicjatywy Droplabs – firmy zajmującej się uruchamianiem sprzedaży online usług na istniejących stronach internetowych. W czasach, w których sprzedaż online stała się prawdziwym chlebem powszednim trudno sobie wyobrazić firmę bez takiego udogodnienia. Droplabs to prosty i tani sposób na zmianę Twojej strony w sklep, a odwiedzającego w klienta.
Zainteresowany? Kliknij i dowiedz się więcej.

Arrow-up