Sprzedawaj online w czasie kryzysu

Droplabs to system umożliwiający sprzedaż internetową usług i nie tylko. To rozwiązanie skierowane do firm zmagających się z utrzymaniem na rynku, podczas obecnej sytuacji gospodarczej

Zadbaj o swoją płynność w swoim biznesie

Ticket
Vouchery i bony z długim terminem wykorzystania
Oferuj swoim klientom vouchery i bony, które będą mogli wykorzystać nawet do roku od momentu zakupu. Sprzedawaj usługi korzystając z przedpłaty.
Wi-fi
Zamówienia realizowane internetowo
Sprzedaż online to przede wszystkim szybki i łatwy sposób dla działań firmy w dowozie. Otrzymując pieniądze od ręki masz pewność zamówienia.  
Write
Webinaria i warsztaty prowadzone online
Twoi klienci nadal mogą uczestniczyć w organizowanych kursach, warsztatach itd. Przenieś zapisy i lekcje do sieci pozostając w kontakcie z klientem.  
Book-open
Przeczytaj case study jak Droplabs i sprzedaż online
pomaga przetrwać biznesom w Polsce.
"Wielu z klientów, którzy korzystali już z naszego oprogramowania do sprzedaży online, wykorzystuje system do zminimalizowania strat. Droplabs jest na tyle uniwersalnym narzędziem, że ofertę można w parę minut zmienić nie do poznania w zależności od potrzeb."

Zaufało nam setki firm

Sprawdź system bez zobowiązań

Czemu warto wybrać Droplabs?

Sprzedaż online to żaden kłopot. Opiekun pomoże Ci uruchomić sklep internetowy krok po kroku. Masz nasze pełne wsparcie w każdej chwili!

Praca przy biurku
Droplabs Online

Zakładając sklep online nie tylko automatyzujesz swój biznes. Odpowiedzialnie ograniczasz bezpośredni kontakt z innymi osobami min. dzięki transakcjom bezgotówkowym. 

Sklep jest zintegrowany z wiodącymi operatorami płatności internetowych. Klienci płacą szybkimi przelewami internetowymi, kartami płatniczymi lub BLIK-iem.

Płatności bezgotówkowe
Zyski

Masz pełną kontrolę nad swoim środkami ze sprzedaży.  Możliwość wypłacania środków ze sprzedaży o każdej porze dnia i nocy pomoże Twojej firmie utrzymać płynność finansową. 

Nadal się wahasz? 
Sprawdź czemu „Droplabs jest bronią przedsiębiorców w czasie kryzysu” na naszym blogu i zarejestruj się już teraz. 

Michal.droplabs

Przykłady z Twojej branży?

Nasze rozwiązania dla twojej branży.
Wybierz branżę lub skontaktuj się z konsultantem biznesowym pod adresem [email protected]

Zarejestruj się

Porcja wiedzy z naszego bloga

29 września 2022

Twórz elastycznie cenniki w systemie Droplabs

12 września 2022

Webinar: Pozycjonowanie lokalne w Google. Jak do tego podejść?

Arrow-up