System sprzedaży biletów online dla Mini Zoo

Prowadzisz Mini Zoo? Rozwijaj swoją atrakcję dzięki użyciu systemu sprzedaży biletów online. Docieraj do nowych klientów, zarządzaj pulą sprzedanych i wykorzystanych wejściówek, uzupełniaj swoją ofertę o dodatki

Czynne całą dobę

Sprzedaż biletów przez Internet usuwa ograniczenia dotyczące godzin, w trakcie których jest możliwy zakup biletów do Mini Zoo.

Internauci chętnie dokonują zakupy w godzinach wieczorowych i w trakcie weekendów.

Intuicyjne zakupy

Zakup wejściówek i voucherów do Mini Zoo przez Droplabs jest szybkie i wygodne. Twoi klienci mogą kupić bilet do mini zoo w zaledwie kilka minut!

Pamiętaj, że skrócenie ścieżki zakupowej jest kluczem do wyżej konwersji, czyli większej liczby dokonanych zakupów w Twoim obiekcie.

Zakupy mobilne

Popularność urządzeń mobilnych rośnie z każdym rokiem i już teraz są one częściej wybierane przez młodsze pokolenia. Właśnie dlatego niezbędnym jest umożliwienie dokonania wygodnie zakupów online biletów do mini zoo z poziomu smartfonu.

Wygodne zarządzanie biletami w sprzedaży

Droplabs umożliwia centralizowanie procesu sprzedażowego w Mini Zoo i połączenie puli biletów online i offline. Zapewnia elastyczność przy ich tworzeniu. Dostępne są jednoosobowe i grupowe na konkretny dzień, godzinę lub bez limitu, do wykorzystania w ciągu wybranego okresu.

Natychmiastowa płatność

Podczas zakupów online w mini zoo klient natychmiast dokonuje pełnej płatności. Unikasz wszelakich problemów z płatnością na miejscu, a także masz pewność, że koszty wpłynęła na konto. Współpraca z zaufanymi pośrednikami płatności zapewnia, że możesz wypłacić koszty w każdej chwili.

Dodatki i warianty usług

Bilety to nie wszystko. Droplabs umożliwia rozszerzenie oferty mini zoo o dodatki, czyli produkty lub usługi uzupełniające, jak np. koszyczki z jedzeniem dla zwierzaków, a także warianty, które różnią się ceną (np. bilet dla dorosłych, dzieci, osób starszych, darmowe dla najmłodszych), i są pobierane z jednej puli, co pozwala na wygodne śledzenie sprzedaży.

Elastyczność cen w trakcie sezonu i sprzedaż poza nim

Droplabs otwiera przez Tobą możliwość zdefiniowania ceny biletów mini zoo, aby zautomatyzować zmianę w zależności od okresu: zmiana sezonu (letni, zimowy) czy podczas specjalnych okazji (dzień dziecka, weekendy świąteczne etc.).

Bądź bliżej swoich odbiorców – sprzedawaj przez Facebook

Sprzedając bilety online w mini zoo z systemem Droplabs, możesz łatwo wygenerować bezpośredni link do usługi i promować go na social mediach, czy też dodać przycisk „Kup w witrynie” na profilu na Facebooku, aby przekształcić go na sklep.

Sprzedaż online z Droplabs w liczbach 

Miesięczna liczba klientów odwiedzających sklepy
Średnia konwersja na zakup
Średni obrót miesięczny w sklepie online

Zaufały nam atrakcje turystyczne w całej Polski!

Arrow-up