Sklep online z biletami do Parku Rozrywki

Najbardziej popularny system sprzedaży internetowej i kontroli dostępu biletów internetowych dla parków rozrywki i parków miniatur w Polsce

Nowoczesna sprzedaż i weryfikacja biletów 

Prosty proces zakupu 

65% klientów bilety do parków rozrywki kupuje przez swojego smartfona. Proces zakupu biletów jest prosty i przejrzysty by każdy klient z sukcesem opłacił zamówienie. Sklep jest na Twojej stronie internetowej.

Czynne 24/7

Klienci kupują bilety o każdej porze dnia i nocy. Czasem pod wpływem impulsu po wyświetleniu Twojej reklamy lub po poleceniu przez znajomych.

Dopasowane typy biletów 

W Droplabs skonfigurujesz bilety wg. potrzeb Twojego parku. Mogą to być bilety ważne na sezon, na konkretne wydarzenie, na wybrany podczas zakupu dzień – opcji jest bardzo dużo! Dla każdego biletu możesz przygotować warianty cenowe: rodzinne, ulgowe itd. – o wszystkim decydujesz Ty!

Automatyczna weryfikacja biletów

Bilety sprawdzasz skanując je przy użyciu dostarczonej przez Droplabs aplikacji na smartfona, przez panel webowy lub poprzez integracje z bramkami ESOKu.  

Sprzedaż przez Facebooka

Kilkoma klikami dodasz sprzedaż również do Facebooka. Z wszystkim pomożemy!

Vouchery prezentowe

W parku rozrywki możesz sprzedawać nie tylko klasyczne bilety ale również bilety w formie prezentowego Vouchera. Klienci mogą kupować je przez cały rok!

Wygoda i nowoczesność

Bilety klient może okazać do weryfikacji na swoim urządzeniu lub wydrukowane. Co więcej bilety może wygodnie dodać na Apple Wallet lub pokrewnej aplikacji na Androidzie – w taki sam sposób jak dodaje bilety lotnicze lub rezerwacje z np. Booking.com.

Zaufały nam największe Parki rozrywki w Polsce

Bądź na bieżąco

11 września 2019

Jak sprzedawać bilety do Aquaparku, czyli o wygodzie i swobodzie korzystania z platformy Droplabs

Klienci Droplabs nie mają wątpliwości, że sprzedaż internetowa pozwala im efektywniej prowadzić swój biznes. Zobacz, jak przygoda ze sklepem online rozwija się w jednym z największych Aquaparków w Polsce!

autor
17 lipca 2019

Jak monitorować swój sklep internetowy za pomocą Google Analytics?

Monitorowanie działań, które podejmujesz jest niezwykle ważne w przyszłym funkcjonowaniu Twojego biznesu i pozwala na podejmowanie trafniejszych decyzji. Zobacz jak za pomocą integracji Droplabs z Google Analytics możesz to zrobić!

3 lipca 2019

Jak zamawiać bilety ze zniżką przez panel partnera?

Podejmując współpracę z obiektem oferującym interesujące i pokrewne usługi, także możesz wykorzystać Droplabs. Zobacz jak działa to w branży turystycznej.

Rozpocznij bezpłatny test

Test bez zobowiązań. Testuj tak długo jak potrzebujesz!

Arrow-up