Nowoczesna sprzedaż i dystrybucja biletów do parków rozrywki

Najbardziej popularny system biletowy i system kontroli dostępu do rodzinnych parków rozrywki, parków miniatur, parków linowych, parków trampolin, centrów nauki i laser aren w Polsce

Dlaczego Droplabs?

Prosty proces zakupu 

65% klientów bilety do parków rozrywki kupuje przez swojego smartfona. Proces zakupu biletów jest prosty i przejrzysty by każdy klient z sukcesem opłacił zamówienie. Sklep jest na Twojej stronie internetowej.

Czynne 24/7

Klienci kupują bilety o każdej porze dnia i nocy. Czasem pod wpływem impulsu po wyświetleniu Twojej reklamy lub po poleceniu przez znajomych.

Dopasowane typy biletów 

Oprogramowanie Droplabs pozwala skonfigurować bilety wg. potrzeb Twojego parku. Mogą to być bilety ważne na sezon, na konkretne wydarzenie, na wybrany podczas zakupu dzień – opcji jest bardzo dużo! Dla każdego biletu możesz przygotować warianty cenowe: rodzinne, ulgowe itd. – o wszystkim decydujesz Ty!

Automatyczna weryfikacja biletów

Bilety sprawdzasz skanując je przy użyciu dostarczonej przez Droplabs aplikacji na smartfona, przez panel webowy lub poprzez integracje z bramkami ESOKu.  

Dynamiczne ceny

Nawet 20% – 30% więcej przychodu w skali roku, dzięki użyciu zaawansowanych polityk cenowych bazujących na autorskich algorytmach Droplabs.

Dynamiczne ceny Droplabs

Ceny zależne od daty 

Bilety w parku rozrywki często są droższe w weekendy i wakacje. Z oprogramowaniem do sprzedaży biletów Droplabs możesz sterować ceną na konkretny dzień wg. planowanego lub aktualnego obłożenia! Maksymalizuj zyski!

Vouchery prezentowe

W parku rozrywki możesz sprzedawać nie tylko klasyczne bilety ale również bilety w formie prezentowego Vouchera. Klienci mogą kupować je przez cały rok!

Analityka

Zbieraj i analizuj informacje dotyczące zachowania klientów za pomocą Google Tag Managera, Google Analytics oraz Facebook Piksel. Integracja sklepu Droplabs z tymi narzędziami daje Ci pełną kontrolę i możliwości remarketingu.

Sprzedaż przez Facebooka

Kilkoma klikami dodasz sprzedaż również do Facebooka. Z wszystkim pomożemy!

Wygoda i nowoczesność

Bilety klient może okazać do weryfikacji na swoim urządzeniu lub wydrukowane. Co więcej bilety może wygodnie dodać na Apple Wallet lub pokrewnej aplikacji na Androidzie – w taki sam sposób jak dodaje bilety lotnicze lub rezerwacje z np. Booking.com.

Brak opłaty z wdrożenie

Nie wiążemy klienta długimi umowami ani nie stawiamy barier w postaci opłaty instalacyjnej. Sprawdź sam i dołącz do największych parków rozrywki w Polsce!

KanałySprzedaży

Kanały sprzedaży

Droplabs to też sieć dystrybucji. Zarządzaj miejscami, ceną i dostępnością we wszystkich kanałach z jednego miejsca przy pomocą naszego Channel Managera.  Zawieraj elektroniczne umowy z partnerami, sprzedawaj przez współpracujące pensjonaty i hotele lub przez partnerów afiliacyjnych.

Case Study

Teoria Ci nie wystarcza? Przejdź do sekcji Case Study i przeczytaj wywiad z Kierownikiem Biura Obsługi Klienta Aquaparku Reda i na żywym przykładzie jak sprawdza się sprzedaż przez Droplabs!

Sprzedaż online z Droplabs w liczbach 

Miesięczna liczba klientów odwiedzających sklepy
Średnia konwersja na zakup
Średni obrót miesięczny w sklepie online

Zaufały nam największe parki rozrywki w Polsce

Dlaczego warto sprzedawać bilety i wydarzenia online?

Zakup biletów z dowolnego miejsca na świecie

Dzięki sprzedaży online, klienci mogą kupić bilet do Twojego parku rozrywki z dużym wyprzedzeniem, kiedy są na etapie planowania wakacji. Zwiększa to szansę, że wybiorą właśnie Ciebie, a także sprawia, że nie ograniczasz się jedynie do lokalnych klientów.

Czynne 24h/dobę

Dzięki temu zwiększasz szansę na spontaniczny zakup – ponad 46% wycieczek kupowanych jest między godz. 18 a 9 rano, więc wtedy, gdy kasy są zazwyczaj zamknięte.

Unikasz kolejek w obiekcie 

Dzięki sprzedaży online unikasz kolejek przy kasach w Twoim obiekcie. To szczególnie pomocne w weekendy i święta okolicznościowe. To także odciążenie dla pracowników recepcji oraz dodatkowe udogodnienie dla klientów. 

Jesteś na czasie

Kupowanie biletów do parków rozrywki i parków atrakcji przez Internet stało się codziennością. Bądź na bieżąco i nie trać szansy na sprzedaż.  

Łatwiejsza obsługa grup zorganizowanych 

Sprzedając online ułatwiasz pracę swoim recepcjonistom. Dzięki Droplabs szybciej obsłużysz grupy zorganizowane i wycieczki szkolne. 

Rozwijasz swoją sieć sprzedaży

Droplabs daje możliwość uruchomienia modułu do dystrybucji Twoich atrakcji poprzez panel partnerów biznesowych: obiekty noclegowe, biura podróży, agregatory internetowe. 

Arrow-up