Sklep online z biletami do Parku Rozrywki

Najbardziej popularny system sprzedaży internetowej i kontroli dostępu biletów internetowych dla parków rozrywki i parków miniatur w Polsce

Nowoczesna sprzedaż i weryfikacja biletów 

Prosty proces zakupu 

65% klientów bilety do parków rozrywki kupuje przez swojego smartfona. Proces zakupu biletów jest prosty i przejrzysty by każdy klient z sukcesem opłacił zamówienie. Sklep jest na Twojej stronie internetowej.

Czynne 24/7

Klienci kupują bilety o każdej porze dnia i nocy. Czasem pod wpływem impulsu po wyświetleniu Twojej reklamy lub po poleceniu przez znajomych.

Dopasowane typy biletów 

W Droplabs skonfigurujesz bilety wg. potrzeb Twojego parku. Mogą to być bilety ważne na sezon, na konkretne wydarzenie, na wybrany podczas zakupu dzień – opcji jest bardzo dużo! Dla każdego biletu możesz przygotować warianty cenowe: rodzinne, ulgowe itd. – o wszystkim decydujesz Ty!

Automatyczna weryfikacja biletów

Bilety sprawdzasz skanując je przy użyciu dostarczonej przez Droplabs aplikacji na smartfona, przez panel webowy lub poprzez integracje z bramkami ESOKu.  

Sprzedaż przez Facebooka

Kilkoma klikami dodasz sprzedaż również do Facebooka. Z wszystkim pomożemy!

Vouchery prezentowe

W parku rozrywki możesz sprzedawać nie tylko klasyczne bilety ale również bilety w formie prezentowego Vouchera. Klienci mogą kupować je przez cały rok!

Wygoda i nowoczesność

Bilety klient może okazać do weryfikacji na swoim urządzeniu lub wydrukowane. Co więcej bilety może wygodnie dodać na Apple Wallet lub pokrewnej aplikacji na Androidzie – w taki sam sposób jak dodaje bilety lotnicze lub rezerwacje z np. Booking.com.

Case Study

Teoria Ci nie wystarcza? Przejdź do sekcji Case Study i zobacz na żywym przykładzie jak sprawdza się sprzedaż online! 

Zaufały nam największe Parki rozrywki w Polsce

Bądź na bieżąco

20 października 2019

Strategia ofertowa dla Twojego sklepu online

autor
20 października 2019

Jak tworzyć opisy, które sprzedają?

autor

Rozpocznij bezpłatny test

Test bez zobowiązań. Testuj tak długo jak potrzebujesz!

Arrow-up