System dystrybucji i sprzedaży online biletów i karnetów dla parków wodnych i basenów

System jest używany przez większość Parków Wodnych w Polsce do sprzedaży i kontroli dostępu biletów.

Dlaczego Droplabs?

Prosty proces zakupu 

65% zakupów biletów online w Parkach Wodnych dokonywane jest z telefonu a nie komputera! W Droplabs proces zakupu biletów jest prosty i przejrzysty by każdy klient z sukcesem opłacił zamówienie. Sklep jest na Twojej stronie internetowej.

Dopasowane typy biletów 

W Droplabs skonfigurujesz bilety, karnety lub vouchery wg. potrzeb Twojego aquaparku. Mogą to być bilety ważne przez określony czas po zakupie, na konkretne wydarzenie, na wybrany podczas zakupu dzień – opcji jest bardzo dużo! Dla każdego biletu możesz przygotować warianty cenowe: rodzinne, ulgowe itd. – o wszystkim decydujesz Ty!

Dynamiczne ceny Droplabs

Dynamiczne ceny

Nawet 20% – 30% więcej przychodu w skali roku, dzięki użyciu zaawansowanych polityk cenowych bazujących na autorskich algorytmach Droplabs.

System kontroli dostępu

Bilety sprawdzasz skanując je przy użyciu dostarczonej przez Droplabs aplikacji, przez panel webowy lub poprzez integracje z bramkami ESOKu.  

Wersje językowe

Turystom zza granicy łatwiej jest kupić bilet online w ich ojczystym języku niż robić to stacjonarnie w obiekcie.

Wygoda i nowoczesność

Bilety klient może okazać do weryfikacji na swoim urządzeniu lub wydrukowane. Co więcej, bilety może wygodnie dodać na Apple Wallet lub pokrewnej aplikacji na Androidzie – w taki sam sposób jak dodaje bilety lotnicze lub rezerwacje z np. Booking.com.

Analityka

Zbieraj i analizuj informacje dotyczące zachowania klientów za pomocą Google Tag Managera, Google Analytics oraz Facebook Piksel. Integracja sklepu Droplabs z tymi narzędziami daje Ci pełną kontrolę i możliwości remarketingu.

Vouchery prezentowe

Święta? Dzień dziecka? Zwiększ sprzedaż w Parku Wodnym udostępniając nie tylko klasyczne bilety ale również bilety w formie prezentowego Vouchera. Klienci mogą kupować je przez cały rok!

Brak opłaty z wdrożenie

Nie wiążemy klienta długimi umowami ani nie stawiamy barier w postaci opłaty instalacyjnej. Sprawdź sam i dołącz do największych Aquaparków w Polsce 

Kanały sprzedaży

Droplabs to też sieć dystrybucji. Zarządzaj miejscami, ceną i dostępnością we wszystkich kanałach z jednego miejsca przy pomocą naszego Channel Managera.  Zawieraj elektroniczne umowy z partnerami, sprzedawaj przez współpracujące pensjonaty i hotele lub przez partnerów afiliacyjnych.
KanałySprzedaży

Sprzedaż na Facebooku i w Social Mediach

Sprzedając online z Droplabs możesz wygenerować bezpośredni link do usługi i udostępniać go w swoich mediach społecznościowych. To dodatkowa forma promocji. 

Zaufały nam największe Aquaparki w Polsce

Sprzedaż online z Droplabs w liczbach 

Miesięczna liczba klientów odwiedzających sklepy
Średnia konwersja na zakup
Średni obrót miesięczny w sklepie online

Dlaczego warto sprzedawać bilety i karnety online?

Zakup biletów z dowolnego miejsca na świecie

Dzięki sprzedaży online, klienci mogą kupić bilet do Aquaparku z dużym wyprzedzeniem, kiedy są na etapie planowania wakacji. Zwiększa to szansę, że wybiorą właśnie Ciebie, a także sprawia, że nie ograniczasz się jedynie do lokalnych klientów.

Czynne 24h/dobę

Dzięki temu zwiększasz szansę na spontaniczny zakup – ponad 46% biletów kupowanych jest między godz. 18 a 9 rano, więc wtedy, gdy kasy są zazwyczaj zamknięte.

Unikasz kolejek w obiekcie 

Dzięki sprzedaży online unikasz kolejek przy kasach w Twoim obiekcie. To szczególnie pomocne w weekendy i święta okolicznościowe. To także odciążenie dla pracowników recepcji oraz dodatkowe udogodnienie dla klientów. 

Jesteś na czasie

Kupowanie biletów do Aquaparków i karnetów przez Internet stało się codziennością. Bądź na bieżąco i nie trać szansy na sprzedaż.  

Łatwiejsza obsługa grup zorganizowanych 

Sprzedając online ułatwiasz pracę swoim recepcjonistom. Dzięki Droplabs szybciej obsłużysz grupy zorganizowane i wycieczki szkolne. 

Rozwijasz swoją sieć sprzedaży 

Droplabs daje możliwość uruchomienia modułu do dystrybucji Twoich atrakcji poprzez panel partnerów biznesowych: obiekty noclegowe, biura podróży, agregatory internetowe. 

Arrow-up