Nowoczesna sprzedaż i dystrybucja biletów w sali zabaw

Sprzedawaj więcej dzięki najbardziej popularnemu system dystrybucji i kontroli dostępu biletów internetowych w Polsce

Dlaczego Droplabs?

Prosty proces zakupu 

65% zakupów biletów online w salach zabaw dokonywane jest z telefonu a nie komputera! W Droplabs proces zakupu biletów jest prosty i przejrzysty by każdy klient z sukcesem opłacił zamówienie. Sklep jest na Twojej stronie internetowej.

Możliwość organizacji przyjęć urodzinowych 

Z oprogramowaniem do sprzedaży online Droplabs możesz otrzymywać płatność z góry za organizację urodzin w Twojej Sali Zabaw.

Dopasowane typy biletów 

W Droplabs skonfigurujesz bilety, karnety lub vouchery wg. potrzeb Twojego parku atrakcji dla najmłodszych. Mogą to być bilety ważne przez określony czas po zakupie, na konkretne wydarzenie, na wybrany podczas zakupu dzień – opcji jest bardzo dużo! 

System kontroli dostępu

Bilety sprawdzasz skanując je przy użyciu dostarczonej przez Droplabs aplikacji, przez panel webowy lub poprzez integracje z bramkami ESOKu.  

Dynamiczne ceny Droplabs

Dynamiczne ceny

Nawet 20% – 30% więcej przychodu w skali roku, dzięki użyciu zaawansowanych polityk cenowych bazujących na autorskich algorytmach Droplabs.

Vouchery prezentowe

Mikołajki? Dzień dziecka? Zwiększ sprzedaż najdroższych usług np. karnetów do sali zabaw udostępniając je również w formie prezentowego Vouchera. Klienci mogą kupować je przez cały rok!

Analityka

Zbieraj i analizuj informacje dotyczące zachowania klientów za pomocą Google Tag Managera, Google Analytics oraz Facebook Piksel. Integracja sklepu Droplabs z tymi narzędziami daje Ci pełną kontrolę i możliwości remarketingu.

Brak opłaty z wdrożenie

Nie wiążemy klienta długimi umowami ani nie stawiamy barier w postaci opłaty instalacyjnej. Sprawdź sam i dołącz do ponad 300 obiektów w Polsce!

Sprzedaż na Facebooku i w Social Mediach

Sprzedając online z Droplabs możesz wygenerować bezpośredni link do biletów np. promocyjnych i udostępniać go w swoich mediach społecznościowych. To dodatkowa forma promocji. 

Case Study 

Teoria Ci nie wystarcza? Przejdź do sekcji Case Study i przeczytaj wywiad z Kierownikiem Biura Obsługi Klienta Aquaparku Reda i na żywym przykładzie jak sprawdza się sprzedaż przez Droplabs!

Zaufały nam najlepsze atrakcje w Polsce

Sprzedaż online z Droplabs w liczbach 

Miesięczna liczba klientów odwiedzających sklepy
Średnia konwersja na zakup
Średni obrót miesięczny w sklepie online

Dlaczego warto sprzedawać bilety i karnety do sali zabaw online?

Czynne 24h/dobę

Dzięki temu zwiększasz szansę na spontaniczny zakup – ponad 46% biletów kupowanych jest przez rodziców między godz. 18 a 9 rano, więc wtedy, gdy obiekt jest zazwyczaj zamknięty.

Unikasz kolejek w obiekcie 

Dzięki sprzedaży online unikasz kolejek przy kasach w Twoim obiekcie. To szczególnie pomocne w weekendy i święta okolicznościowe. To także odciążenie dla pracowników recepcji oraz dodatkowe udogodnienie dla klientów. 

Rezerwacje grupowe 

Sprzedaż online ułatwi Ci obsługiwanie rezerwacji grupowych dla szkół i przedszkoli. W momencie kupna dużej ilości wejściówek przez Internet, odciążasz swoją recepcję i usprawniasz jej pracę. Nie musisz także tracić czasu na rozliczenia z grupą w momencie realizacji usługi. 

Jesteś na czasie

Kupowanie biletów przez Internet stało się codziennością. Bądź na bieżąco i nie trać szansy na sprzedaż!  
Arrow-up