System dystrybucji i rezerwacji wycieczek

System przygotowany specjalnie dla biur podróży i firm działających w branży turystycznej. Sprzedajesz online na własnej stronie internetowej, przez partnerów biznesowych i afiliacyjnych.

Dlaczego Droplabs?

Rezerwacja konkretnej daty

Klient kupując wycieczkę online może wybrać konkretną datę i godzinę wycieczki, dzięki temu Ty w pełni kontrolujesz swoją ofertę. 

Dynamiczne ceny

Podnoś ceny na najgorętsze okresy, obniżaj poza sezonem. Z oprogramowaniem do sprzedaży Droplabs możesz sterować ceną na konkretny dzień wg. planowanego lub aktualnego obłożenia! Maksymalizuj zyski!

Dynamiczne ceny Droplabs

Prosty proces zakupowy

Prawie 70% turystów do internetowego zakupu wycieczek używa swojego telefonu a nie komputera. Proces zakupowy z Droplabs jest prosty, intuicyjny, a przede wszystkim wygodny. To jedynie kilkadziesiąt sekund i minimum potrzebnych danych. 

Własny brand

Sprzedajesz wycieczki i imprezy turystyczne na własnej stronie internetowej, dzięki czemu promujesz własną markę a nie markę agregatora wycieczek. 

Wersje językowe

Turystom zza granicy łatwiej jest kupić wycieczkę online w ich ojczystym języku niż robić to stacjonarnie w biurze. Jeśli osoba ta nie znajdzie oferty w znanym sobie języku, może wybrać konkurencję!

Dodatkowe dane

Zbierasz turystów po drodze z pensjonatów i punktów w miejscowości? Potrzebujesz daty urodzenia do ubezpieczenia? Wszystkie potrzebne dane zbierzesz w procesie zakupu.

Pieniądze dostępne od ręki

Wypłacaj środki pieniężne wpłacane za wycieczki na Twoje konto bankowe w czasie rzeczywistym! Nowe środki możesz mieć na koncie nawet kilka razy dzienne.

Kanały sprzedaży

Droplabs to największa sieć dystrybucji na Podhalu i innych rejonach Polski.

Zarządzaj miejscami, ceną i dostępnością we wszystkich kanałach z jednego miejsca przy pomocą naszego Channel Managera. 

Zawieraj elektroniczne umowy z partnerami, sprzedawaj przez współpracujące pensjonaty i hotele lub przez partnerów afiliacyjnych.

KanałySprzedaży

Voucher na prezent 

W Polsce wzrasta trend kupowania na prezent „przeżyć” zamiast towarów. Skorzystaj z niego by zwiększyć sprzedaż – system sprzedaży Droplabs umożliwia wybranie pięknego, prezentowego wzoru vouchera. 

Case Study 

Teoria Ci nie wystarcza? Przejdź do sekcji Case Study i przeczytaj wywiad z przedstawicielem Centrum Turystyki Majer – jednego z największych organizatorów wycieczek na Podhalu i na żywym przykładzie jak sprawdza się sprzedaż przez Droplabs!

Zaufały nam najlepsze biura turystyczne w Polsce

Zobacz jak zakup wygląda w praktyce

Sprzedaż online z Droplabs w liczbach 

Miesięczna liczba klientów odwiedzających sklepy
Średnia konwersja na zakup
Średni obrót miesięczny w sklepie online

Dlaczego warto sprzedawać wycieczki online?

Zakup wycieczki z dowolnego miejsca na świecie

Dzięki sprzedaży online, klienci mogą kupić wycieczkę z dużym wyprzedzeniem, kiedy są na etapie planowania wakacji. Zwiększa to szansę, że wybiorą właśnie Ciebie, a także sprawia, że nie ograniczasz się jedynie do lokalnych klientów.

Czynne 24h/dobę

Dzięki temu zwiększasz szansę na spontaniczny zakup – ponad 46% wycieczek kupowanych jest między godz. 18 a 9 rano, więc wtedy, gdy biuro jest zazwyczaj zamknięte.

Sprzedaż na Facebooku i w Social Mediach

Sprzedając online z Droplabs możesz wygenerować bezpośredni link do usługi i udostępniać go w swoich mediach społecznościowych. To dodatkowa forma promocji. 

Jesteś na czasie

Kupowanie biletów na wycieczki i ofert wypoczynkowych przez Internet stało się codziennością. Bądź na bieżąco i nie trać szansy na sprzedaż.  

Bądź na bieżąco

oferta na weekend majowy
21 kwietnia 2021

Jak przygotować ofertę na weekend majowy?

Tegoroczna majówka nie będzie należała do najłatwiejszych. Mimo restrykcji, wielu klientów nie zrezygnuje z kilkudniowego odpoczynku, lecz będzie poszukiwało alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu, możliwości krótkich jednodniowych wyjazdów czy atrakcji w okolicy. Co możesz zrobić,… Czytaj dalej

warianty usługi w sprzedaży online
6 kwietnia 2021

Skuteczne zarządzanie wariantami usługi

Technologie w parkach rozrywki
17 marca 2021

Nowoczesne technologie w parkach rozrywki i muzeach

1 marca 2021

Jak zacząć sprzedaż B2B przez System Droplabs?

Wypróbuj sprzedaż online

Arrow-up