Sprzedaż Voucherów

Droplabs to najchętniej używany sposób na sprzedaż voucherów online w Polsce. Jeśli chcesz by Twoja firma sprzedawała vouchery on-line, a nie wiesz jak zacząć – Droplabs to idealne rozwiązanie.

Główne cechy

Suset#1
Sprzedaż atrakcji oraz przeżyć

Zagwarantuj klientom niezapomniane chwile. Zaoferuj sprzedaż voucherów na atrakcje, które zapadną w pamięć na długie lata.  Święta, imieniny, urodziny to doskonałe okazje.

 
Clock
Nieograniczony dostęp do sklepu
Pozwól zainteresowanym na dostęp do twojej oferty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Twój sklep online przyjmie zamówienia na vouchery o każdej porze, a ty masz zawsze dostęp do panelu. 
Gift
Karty upominkowe w twoim sklepie  
Dzięki rozbudowanemu panelowi Droplabs możesz bez problemów stworzyć ofertę kart upominkowych w twoim sklepie. Sprzedawaj swoje usługi w formie prezentów. 
Image
Gotowe lub własne grafiki voucherów  
Dzięki Droplabs masz możliwość spersonalizowania oferty pod konkretne okazje takie jak święta lub vouchery urodzinowe. Zmieniaj wygląd voucherów według uznania. 
Dollar
Pieniądze ze sprzedaży dostępne od reki 
Masz możliwość wypłacania środków ze sprzedaży o każdej porze dnia i nocy. Ponadto możesz w dowolnej chwili sprawdzić wysokość salda. 
Home
Vouchery przez sieć partnerów
Poszerzaj swoją sieć dystrybucji o hotele, pensjonaty i biura turystyczne. Z panelu Droplabs do zamawiania voucherów dla swoich gości, korzystają już setki firm w całej Polsce.
Euro
Zwiększ zyski 
Korzystając z tych i wielu innych możliwości jakie daje system sprzedażowy Droplabs zwiększ liczbę klientów oraz sprzedaż online. Już teraz skorzystaj z darmowego okresu próbnego. 
Update
Automatyczna sprzedaż 
Klienci dokonują zakupów w twoim sklepie internetowym bez twojego udziału. Wszystko przebiega automatycznie.
Keyboard
Wersje językowe sklepu
Po poprzednim ustawieniu - twoja oferta będzie dostępna zarówno w języku polskim i angielskim. Oferta dostosuje się automatycznie do języka przeglądarki klienta. 

Zaufało nam setki firm

Sprawdź system bez zobowiązań

Jak wygląda sprzedaż voucherów dzięki Droplabs?

Dzięki intuicyjnemu panelowi obsługi Droplabs z łatwością stworzysz własną ofertę. Określasz nazwę usługi, stawkę VAT, cenę. Dodatkowo masz możliwość spersonalizowania vouchera. 

voucher7
voucher8

Po stworzeniu swojego własnego vouchera ustawiasz kanały sprzedaży w których chcesz aby widniała oferta. Możesz ograniczyć się do konkretnych kanałów dystrybucji lub ustawić sprzedaż we wszystkich. 

Gotowe! Vouchery są już dostępne w twoim sklepie online. Wystarczy powiadomić swoich klientów o nowościach w ofercie. 

SKw Racing
Voucher SKW Racing

Pamiętaj, że możesz uatrakcyjnić swoją ofertę ustawiając grafikę oraz opis voucherów w ofercie twojego sklepu. 

Przykłady z Twojej branży?

Nie ma problemu! Wybierz branżę lub skontaktuj się z konsultantem biznesowym pod adresem [email protected]

Zarejestruj się

Porcja wiedzy z naszego bloga

13 listopada 2022

Zgoda marketingowa

Arrow-up