Sprzedaż voucherów

Za pomocą Droplabs możesz sprzedawać nie tylko różnego rodzaju bilety, ale także prowadzić sprzedaż voucherów różnego przeznaczenia. Vouchery zapewniają dużą elastyczność w zakresie sprzedaży usług świadczonych przez atrakcje turystyczne i obiekty rozrywkowe. Jeśli chcesz rozszerzyć swoją ofertę o sprzedaż voucherów – Droplabs to idealne rozwiązanie.

Dlaczego warto sprzedawać vouchery?

Rodzaje bonów na każdą potrzebę

Ze względu na szerokie spektrum zastosowań i elastyczność pod kątem terminu realizacji powodują dużą popularność takiego bonu (vouchera) przy specjalnych okazjach czy wydarzeniach.

Otwarty termin realizacji bonu

Główną przewagą vouchera online (bonu) nad innymi typami wejściówek jest brak konieczności wyboru przez klienta terminu jego realizacji w procesie zakupowym.

Sprzedaż usług poza sezonem

Voucher Droplabs to bon różnego przeznaczenia i jednym z nich jest możliwość wdrożenia sprzedaży także poza sezonem, jak np. sprzedaż prezentów czy usług na następny sezon.

Poznaj wszystkie możliwości systemu Droplabs

Główne cechy sprzedaży voucherów przez Droplabs

Elastyczny okres realizacji vouchera

W zależności od tego czego dokładnie bon dotyczy możesz wygodnie dopasować termin jego realizacji: do konkretnej liczby dni po zakupie, do konkretnej daty, od daty do daty, realizacja konkretnego dnia czy termin realizacji opisany własnymi słowami.

Szczegółowe warunki rezerwacji terminu

W przypadku sprzedaży bonu bez konkretnej daty realizacji na voucherze jest także możliwość określenia szczegółów rezerwacji wybranego terminu. Może być to dokonane za pośrednictwem numeru telefonu, adresu e-mail czy też strony internetowej.

Dostawa fizyczna i elektroniczna

Zarówno bilety i karnety, jak i vouchery można przygotować w formie elektronicznej, czyli klient otrzyma bon po dokonaniu płatności. Jest także możliwość dostawy voucherów w formie fizycznej, jak np. bonu prezentowego czy upominkowego.

Kreatywny, indywidualny wygląd bonu

Szerokie możliwości zmiany wyglądu vouchera (bonu) na wzór prezentowy z dostępnymi do wyboru grafikami lub grafiką własną.

Poznaj wszystkie możliwości systemu Droplabs

Przykłady sprzedaży voucherów online
w atrakcjach turystycznych i obiektach rozrywkowych

Zaufało nam setki firm
Masz pytania? Napisz do nas na [email protected] – porozmawiajmy!
Arrow-up