System biletowy

Droplabs to system sprzedaży biletów online, który jest wybierany przez jedne z największych i najczęściej odwiedzanych atrakcji turystycznych w Polsce, w tym przez parki rozrywki, aquaparki, parki narodowe, muzea, a także stosowany przez organizatorów wycieczek jednodniowych, przewodników oraz podczas organizacji wydarzeń sportowych i kulturalnych z nienumerowanymi miejscami.

Ten system pozwala na wygodne tworzenie oferty sprzedaży biletów do atrakcji turystycznych online z poziomu strony internetowej oraz mediów społecznościowych, wykorzystując praktycznie nieograniczone możliwości, które daje Internet.

Główne cechy systemu sprzedaży biletów online

Wdrożenie systemu nawet w 1 dzień

Wprowadzenie systemu sprzedaży biletów Droplabs na stronę atrakcji można dokonać nawet w ciągu jednego dnia w kilku prostych krokach, gdyż wystarczy jedynie dodać kilka linijek kodu, oraz zdefiniować pierwsze bilety do sprzedaży online.

Szeroki wybór rodzajów biletów online

System rezerwacji biletów posiada sporą elastyczność pod kątem możliwości definiowania biletów online, dzięki czemu każda atrakcja może precyzyjnie przedstawić swoją ofertę, jak np. bilet z wyborem godziny i/lub daty realizacji, vouchery, czy też karnety etc.

Wygodne bilety w formie elektronicznej

Po zakupie biletów przez Internet i dokonaniu płatności online klient otrzymuje na podany adres e-mail wszystkie zakupione bilety w formie elektronicznej jako PDF. Można także go dodać do Apple Wallet, wydrukować lub zapisać na telefonie.

Dopasowany do urządzeń mobilnych i stacjonarnych

System sprzedaży biletów online został dopracowany w taki sposób, aby zapewnić klientom wygodę podczas procesu zakupu i rezerwacji biletów online niezależnie, czy zakup biletów jest dokonywany na urządzeniu stacjonarnym czy mobilnym.

Zaufało nam setki firm

Moduły systemu sprzedaży biletów online

System do kontroli dostępu w atrakcji

Funkcjonalności Droplabs nie ograniczają się do sprzedaży biletów, ale także system pozwala na weryfikację wejściówek i karnetów. Kontrola dostępu może być zrealizowana przez moduł w Panelu, aplikację mobilną czy poprzez integrację.

Wbudowany moduł obsługi klienta

Ważną częścią oprogramowania dla sprzedawców biletów jest moduł służący do wsparcia obsługi klientów, w tym podanie danych do faktury, zmiana danych czy terminu realizacji biletu, wysłanie biletu ponownie, dokonywanie zwrotu i zalogowanie wejścia.

Sprzedaż biletów przez partnerów

System biletowy został zaprojektowany tak, aby umożliwić nawiązanie współpracy z innymi firmami w celu sprzedaży biletów online. Częścią tego modułu jest także wygodny panel sprzedaży dla partnerów i elastyczny system rozliczenia z nimi.

Wewnętrzna sprzedaż biletów

Moduł wewnętrznej sprzedaży stworzony jest w celu sprzedaży biletów, voucherów i karnetów przez pracowników atrakcji (np. przy kasie na terenie atrakcji czy po kontakcie telefonicznym lub mailowym).

Szybkie i bezpieczne płatności internetowe

Dbamy, aby transakcje w ramach systemu biletowego były bezpieczne, dlatego Droplabs jest zintegrowany z najbardziej zaufanymi pośrednikami płatności online, które umożliwiają różne formy płatności, jak szybkie płatności internetowe, płatność kartą płatniczą lub BLIK-iem.

Poznaj wszystkie możliwości systemu Droplabs

Dodatkowe funkcjonalności systemu sprzedaży i rezerwacji biletów

Obsługa systemu sprzedaży biletów w wielu językach

Sklep do sprzedaży biletów, jak cały Panel Droplabs obsługiwany jest w wielu językach, w tym polski, angielski, ukraiński, włoski, czeski, słowacki i niemiecki, dzięki czemu jest przygotowany do obsługi użytkowników z innych krajów.

Integracja z innym oprogramowaniem

Nasz system biletowy posiada dużo wbudowanych funkcjonalności, ale także udostępniliśmy wiele możliwości połączenia Droplabs z innymi systemami do rezerwacji,  zarządzania obiektem, sprzedaży stacjonarnej i wielu innych. 

Wsparcie działań marketingowych i reklamowych

Za pomocą naszego systemu i szeregu jego funkcjonalności, jak np. kody rabatowe, programy afiliacyjne i bezpośredni link do usługi, można zwiększać zasięgi atrakcji w Internecie.

Poznaj wszystkie możliwości systemu Droplabs

System sprzedaży biletów online na stronach klientów Droplabs

Masz pytania? Napisz do nas na [email protected] – porozmawiajmy!
Arrow-up