System kontroli dostępu

Droplabs oferuje system kontroli dostępu zintegrowany z systemem sprzedaży biletów. Weryfikuj bilety klientów w zależności od potrzeb twojego obiektu dzięki Droplabs.

Główne cechy

iPhone-X
Łatwość obsługi
Wystarczy moment aby dokonać weryfikacji biletu za pomocą systemu kontroli dostępu. Korzystanie z aplikacji w formie terminala skraca kolejki do twojego obiektu. 
Door-open
Integracja urządzeń
W zależności od obiektu, system kontroli dostępu może zostać zintegrowany z urządzeniami w obiekcie jak kołowroty, bramki uchylne oraz bramy usprawniając obsługę.
Check
Listy rezerwacyjne
Możliwość automatycznego generowania imiennych list rezerwacyjnych z poziomu panelu Droplabs ułatwi pracę organizatorom wydarzeń, wycieczek i nie tylko.
Display#1
Wygodna weryfikacja
Weryfikacji biletu można dokonać na dowolnym urządzaniu poprzez aplikację lub panel internetowy. Może to być przykładowo smartphone, tablet lub komputer znajdując się na stanowisku kasy lub recepcji.
Ticket
Dopasowane typy biletów
Bilety z wyborem godziny i daty realizacji, vouchery online z określonym czasem na wykorzystanie, karnety czy pakiety - to tylko niektóre typy biletów, które możesz weryfikować i sprzedawać w swoim obiekcie.
Tools
Integracja ESOK
System kontroli dostępu Droplabs bez problemu funkcjonuje z istniejącymi już rozwiązaniami elektronicznych systemów obsługi klienta. Potwierdzają to największe ośrodki w kraju korzystające z narzędzia.
Zaufało nam setki firm

Poznaj wszystkie możliwości systemu Droplabs

Jak działa System Kontroli Dostępu?

Wystarczy Twój smartphone i aplikacja Droplabs. Tylko tyle potrzebujesz do weryfikacji ważności biletu klienta. 

SystemKontroliDostępu
System Kontroli dostępu

Droplabs współpracuję z wiodącymi na rynku producentami elektronicznych systemów obsługi klienta (ESOK). Narzędzia z łatwością współistnieją , a każda integracja przebiega szybko i płynnie.

System kontroli dostępu możesz uruchomić na dowolnym urządzeniu w Twoim obiekcie. Sprawdzaj bilety przez dedykowaną aplikację Droplabs lub przez poręczny panel internetowy przy kasie lub recepcji.

System Kontroli Dostępu
SystemKontroliDostępu

Muzea, park rozrywki, wydarzenie biletowane lub dowolny inny obiekt posiadający urządzenia kontroli dostępu? Integracja systemu Droplabs z urządzeniami jak kołowroty czy bramki uchylne skróci kolejki do kasy.   

Intuicyjny system weryfikacji biletów gwarantuje szybki proces rejestracji klienta. W zaledwie parę sekund sprawdzimy ważność wygenerowanego kodu QR, otrzymując wszystkie niezbędne informacje na ekranie. 

SystemKontroliDostępu2
AppleWallet

Korzystając z systemu Droplabs twoi klienci mają możliwość dodania swoich biletów do Apple Wallet. Wirtualny portfel z biletem o ważności na konkretną godzinę sam wyślę powiadomienie na chwilę przed wymaganą realizacją.  

Przykłady z Twojej branży?

Nie ma problemu! Wybierz branżę lub skontaktuj się z konsultantem biznesowym pod adresem [email protected]

Arrow-up