Channel Manager

Droplabs to najchętniej używany w Polsce internetowy system sprzedaży biletów. Panel obsługi sprzedaży pozwala zarządzać ofertami we wszystkich kanałach dystrybucji.

Główne cechy

Arrows
Sprzedaż poza własnymi kanałami dystrybucji 
Droplabs umożliwia sprzedaż usług i atrakcji w nowych kanałach dystrybucji. W ten sposób otwierając możliwość dotarcia do jeszcze większej liczby nowych klientów. 
Home
Sprzedaż usług przez sieć partnerów
Poszerzaj swoją sieć dystrybucji o hotele, pensjonaty i biura turystyczne. Z panelu Droplabs do zamawiania biletów dla swoich gości, korzystają już setki firm w całej Polsce.
Cart#1
Współpraca z portalami agregującymi atrakcje 
Coraz więcej turystów korzysta z portali internetowych agregujących atrakcje. Dotrzyj do klientów umożliwiając zakup biletu bezpośrednio przez różne portale.
Double-check
Zarządzanie wszystkimi kanałami w jednym panelu 
Za pomocą intuicyjnego panelu Channel Managera będziesz w stanie zarządzać ofertą swojego sklepu we wszystkich kanałach sprzedaży za pomocą paru kliknięć. 
Ticket
Monitoring sprzedaży biletów 
W razie potrzeby sprawdzenia sprzedaży biletów w konkretnym kanale dystrybucji lub zarządzania ilością dostępnych usług, wszystko sprawdzisz w jednym miejscu.   
Сurtains
Partnerzy afiliacyjni 
Zwiększ sprzedaż dzięki siatce partnerów afiliacyjnych, jednocześnie mając możliwość monitorowania efektów współpracy poprzez sprawdzanie na bieżąco ilości sprzedanych biletów. 
Keyboard
Brak barier językowych 
Po uprzednim ustawieniu - twoja oferta będzie dostępna zarówno w języku polskim i angielskim. Oferta dostosuje się automatycznie do języka przeglądarki klienta. 
TV#1
Sprzedaż przez inteligentne ekrany
Za pomocą inteligentnych ekranów i info kiosków możesz dodać swoją ofertę sprzedaży atrakcji i usług w każde miejsce gdzie te się tylko znajdują. 
Euro
Zwiększ zyski 
Korzystając z tych i wielu innych możliwości jakie daje system sprzedażowy Droplabs zwiększ liczbę klientów oraz sprzedaż online. Już teraz skorzystaj z darmowego okresu próbnego. 

Dotrzyj do nowych klientów dzięki setkom partnerów 

Poznaj wszystkie możliwości systemu Droplabs

Jak wygląda sprzedaż dzięki Droplabs?

Skutery śnieżne online

Klienci szukając pomysłu na weekend chętnie odwiedzają agregatory atrakcji, sprawdzając dziesiątki możliwości. Dzięki Droplabs klient dotrze także do twojej oferty umieszczonej na stronie partnera.

Turyści podczas podróży mają możliwość skorzystania z setek atrakcji oferowanych przez naszych partnerów. Hotele, pensjonaty i biura turystyczne w całej Polsce korzystają z Droplabs. 

Kobieta dzwoniąca przez telefon
Podanie sobie dłoni

Firmy w całej Polsce korzystające z programów kafeteryjnych, będąch partnerami Droplabs, mogą zaoferować osobom zatrudnionym twoje usługi w formie benefitów pracowniczych. 

Przeciętny internauta spędza już ponad 5 lat swojego życia w social media. Dotrzyj do potencjalnych klientów tą drogą integrując swój sklep internetowy z prowadzonym przez firmę fanpage. 

termy chochołowskie facebook
Kanały online

Korzystając z systemu sprzedażowego Droplabs masz 100% kontroli nad dystrybucją swoich biletów, karnetów lub voucherów. Sprawdzaj, które kanały sprzedażowe sprawdzają się najlepiej. 

Przykłady z Twojej branży?

Nie ma problemu! Wybierz branżę lub skontaktuj się z konsultantem biznesowym pod adresem [email protected]

Arrow-up