Panel Partnera

Poszerz kanały dystrybucji udostępniając swoim partnerom możliwość zakupu twoich usług w ich obiekcie. Sprzedawaj poprzez hotele, pensjonaty, biura podróży i wiele więcej.

Główne cechy

Chart-line#1
Wygoda zamówień dla partnera
Proces zamawiania usług przez partnera w Twoim obiekcie nie wymaga od niego żadnej logistyki. Gość składa zamówienie, obsługa zamawia i przekazuje bilet, a ty masz dodatkowe źródło przychodu. 
Write
Proste nawiązanie relacji biznesowych
Zautomatyzuj proces nawiązywania umowy. Panel Droplabs umożliwia zaproszenie partnera do współpracy przez internet. Umowy mogą zostać zawarte według preferencji - w wersji papierowej lub online. 
Sale#1
Pełna kontrola nad ofertą partnerską
Masz możliwość personalizowania oferty dla konkretnych grup partnerów. Ponadto tworząc ofertę możesz ustawiać zniżki procentowe lub kwotowe na wybrane usługi. Wszystko dostępne w jednym miejscu.
Barcode
Kontrola nad pulą biletów
Pula biletów, którą udostępniasz w zależności od dnia lub usługi, jest na bieżąco synchronizowana pomiędzy wszystkimi prowadzonymi kanałami dystrybucji.
Substract
Jednolita weryfikacja biletów
Wszystkie wygenerowane bilety zawierają kod QR oraz unikatowy numer. Bilety zamówione poprzez partnera są weryfikowane w identyczny sposób jak bilety zakupione na stronie online własnego obiektu.  
Update
Automatyczne rozliczenia 
Panel oferuje nie tylko automatyczne generowanie raportów, ale także automatyzację rozliczeń. Wybierz najwygodniejszą metodę: płatność online w czasie rzeczywistym, odroczona płatność po końcu miesiąca, rozliczenie za zużyte bilety lub rezerwację. 

Dotrzyj do nowych klientów dzięki setkom partnerów 

Poznaj wszystkie możliwości systemu Droplabs

Panel Partnera w praktyce

Bilety vouchery wejściówki

Agencja turystyczna, będąca partnerem term oferuje wycieczkę wzbogaconą o pobyt w termach. Pracownik biura w paru prostych krokach dokona zamówienia i przekaże bilety klientom unikając logistycznych problemów.

Hotel będący partnerem parku rozrywki może zaproponować swoim nowym klientom skorzystanie z atrakcji w ramach pobytu. Goście odbiorą gotowy bilet w recepcji lub otrzymają go na maila. 

Agencja wycieczkowa
Pensjonat 2

Pensjonat pomaga reklamować ofertę miejscowego kuligu za pomocą ulotek w pokojach oraz rekomendując atrakcję przyjezdnym. W wypadku, kiedy gość wyrazi chęć skorzystania z kuligu, rezerwacji w prosty i szybki sposób dokona pracownik pensjonatu. 

Przykłady z Twojej branży?

Nie ma problemu! Wybierz branżę lub skontaktuj się z konsultantem biznesowym pod adresem [email protected]

Arrow-up