Czytasz
Jak zawrzeć umowę z Droplabs?

Jak zawrzeć umowę z Droplabs?

10 listopada 2022

Umowę z Droplabs można zawrzeć w sposób elektroniczny poprzez zaakceptowanie Regulaminu Usług Droplabs, treść którego znajdziesz pod tym linkiem – https://droplabs.pl/regulaminy/regulamin-uslug-droplabs/. Zaakceptowanie Regulaminu Usług Droplabs przy rejestracji (https://panel.droplabs.pl/signup) oraz wybranego cennika, stanowi pełnoprawną umowę zawartą w sposób elektroniczny. Jest ona odnawiana automatycznie co miesiąc, jeśli nie zostanie w odpowiedni sposób, zgodnie z Regulaminem, wypowiedziana.

W indywidualnych przypadkach jest możliwość podpisania umowy tradycyjnej (papierowej). Przeważnie taki typ umowy jest wybierany przy indywidualnie ustalonych warunkach.

Warunki finansowe mogą się różnić w zależności od aktualnego cennika oraz wybranego pakietu. W przypadku umowy zawartej drogą elektroniczną warunki są akceptowane w panelu Droplabs, a jako potwierdzenie do użytkownika (administratora akceptującego warunki) wysyłana jest wiadomość e-mail z zaakceptowanymi stawkami abonamentu i prowizji.

Przy każdorazowej zmianie warunków będziesz otrzymywać takie mailowe potwierdzenie z linkiem do aktualnego Regulaminu Usług Droplabs.

W razie jakichkolwiek wątpliwości co do zaakceptowanych warunków umowy zachęcamy do kontaktu z nami na [email protected]. Informacje na temat warunków umowy przyjmowane i wysyłane będą tylko do użytkownika posiadającego uprawnienia administratora w naszym systemie.

Did you find this article helpful?
0 out of 0 found this helpful

Powiązane artykuły

Arrow-up