Czytasz
Weryfikacja płatności

Weryfikacja płatności

7 lutego 2020

Jeśli mamy już stworzoną ofertę sprzedaży internetowej, pora zweryfikować konto, na które trafią środki ze sprzedanych usług. Możemy to zrobić w naszym panelu obiektu – panel.droplabs.pl/ – zaczynając od kroku 0: Aktywuj szybkie płatności on-line.

Po wciśnięciu „Aktywuj szybkie płatności” zostaniemy przekierowani na kolejną stronę gdzie musimy wypełnić między innymi takie dane jak:

  • Numer firmowego rachunku bankowego (do którego mamy dostęp)
  • Forma prawna firmy
  • Nazwa firmy zgodna z CEIDG, KRS lub odpowiednią ustawą
  • Adres siedziby firmy
  • NIP firmy
  • KRS
  • Data rejestracji firmy
  • Dane kontaktowe

Zanim klikniemy „dalej” przechodząc na kolejną stronę upewnijmy się czy wypełnione dane są prawidłowe.

Po przejściu na kolejną stronę wypełniamy dane reprezentanta firmy zgodne z CEIDG oraz zaznaczamy odpowiednie oświadczenia. Tutaj także sprawdźmy czy wpisane przez nas treści są odpowiednie i nie zawierają na przykład literówek.

Klikamy „Zapisz”.
Operatorem płatności pomiędzy naszymi klientami, a naszą firmą jest firma Autopay S.A. (wcześniej Blue Media) Oznacza to, że zostało nam tylko potwierdzić rachunek bankowy, na który będą spływały płatności ze sprzedaży. Aby to zrobić wystarczy przelać kwotę w wysokości 19 zł.

Konto – z którego wykonamy przelew na wskazany przez Autopay S.A. (wcześniej Blue Media) numer bankowy – musi być tym samym, którego numer rachunku podaliśmy wcześniej w formularzu i podczas rejestracji konta w Droplabs. Jeśli płatność zostanie wykonana z innego numeru bankowego lub dane nie będą pokrywały się ze wcześniej podanymi – weryfikacja nie powiedzie się.

Jeśli wiesz, że podane podczas rejestracji dane są nieprawidłowe, napisz na [email protected], jednocześnie podając te prawidłowe. Po potwierdzeniu przez nas zmiany, wystarczy podejść do aktywacji szybkich płatności jeszcze raz.

To wszystko. Weryfikacja podanych przez nas wcześniej danych potrwa zwykle nie dłużej niż 24 godziny. Po przejściu przez proces weryfikacji i akceptacji ze strony Autopay S.A. (wcześniej Blue Media) klienci sklepu internetowego mogą już płacić w naszym sklepie za pomocą szybkich płatności.

Did you find this article helpful?
2 out of 3 found this helpful

Powiązane artykuły

Arrow-up