Czytasz
Ebook: Promocje sezonowe i okazje specjalne – sposób na zwiększenie sprzedaży w atrakcji turystycznej

Ebook: Promocje sezonowe i okazje specjalne – sposób na zwiększenie sprzedaży w atrakcji turystycznej

25 marca 2022

Podczas planowania działań marketingowych przedsiębiorcy często skupiają się jedynie na swojej stałej ofercie. Nie można jednak zapominać o wielu okazjach tematycznych oraz różnego rodzaju świętach, którymi kalendarz jest wypełniony. W nowym ebooku opracowaliśmy zestawienie pomysłów, inspiracji i porad o tym, jak stworzyć ofertę specjalną i sezonowe promocje!

   

Ebook “Promocje sezonowe i okazje specjalne – sposób na zwiększenie sprzedaży w atrakcji turystycznej” przedstawia kompleksowe podejście do procesu tworzenia wyjątkowej oferty dla Twojej atrakcji turystycznej: od wyboru okazji i dopasowania usług, poprzez sposoby promocji okazji online, po zakres funkcjonalności Droplabs do wsparcia tych działań. Nie jest to jednak wszystko – czeka na Ciebie całe mnóstwo inspiracji i pomysłów na oferty specjalne w zależności od święta czy typu okazji, którą przygotowujesz.

Zawartość ebooka

Poniżej przedstawiamy listę tematów, które poruszamy w nowej lekturze:

  1. Kalendarz jako źródło inspiracji działań marketingowych i wsparcie sprzedaży – lista okazji w ciągu roku, które pozwalają na stworzenie dedykowanej oferty, jest ogromna. Przedstawiamy najpopularniejsze z nich.
  2. Wybór usług – pierwszy krok do stworzenia dobrej promocji – słowa jak “zniżka” czy “promocja” zapalają lampki w umysłach konsumentów. Podpowiadamy, które usługi z oferty wykorzystać do stworzenia promocji specjalnej.
  3. Promocja oferty sezonowej w sieci – tworzenie oferty specjalnej, sezonowej czy okazjonalnej nie kończy się na wyborze usług i ustawieniu zachęcających do zakupu przecen. Trzeba także zadbać o odpowiednie poinformowanie stałych klientów, a także dotarcie do potencjalnych.  Jak to zrobić? Jesteśmy tu, aby Ci doradzić i pomóc!
  4. Okazje i święta. Pomysły na promocję w zależności od okazji – przygotowaliśmy zestawienie ciekawych okazji, podczas których będziesz mógł wykorzystać nową wiedzę i wykazać się swoją kreatywnością. Zainspiruj się!
  5. Droplabs wsparciem przy tworzeniu kampanii sezonowej – nie ograniczamy naszą pomoc jedynie do porad – przedstawiamy szereg funkcjonalności systemu do rezerwacji biletów Droplabs, dzięki którym stworzysz niepowtarzalną (a przede wszystkim skuteczną) promocję.

Przygotowanie oferty specjalnej, która przyciągnie jak najwięcej klientów, może być wyzwaniem. Ale nie martw się! Wszystkie podpowiedzi zawarte w tym ebooku pomogą Ci sprawnie zaprojektować ciekawą okazję dla Twojej atrakcji!

   

Powiązane artykuły

4 lipca 2022

Facebook jako potężne narzędzie sprzedaży

14 maja 2019

Dzień Matki w Twoim sklepie online

Arrow-up