Czytasz
Internetowa sprzedaż wejściówek w Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno

Internetowa sprzedaż wejściówek w Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno

3 listopada 2020

Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno to całoroczny, rodzinny ośrodek edukacyjno-rozrywkowy, a zimą – stacja narciarska z najdłuższymi w centralnej Polsce trasami zjazdowymi. Znajdziemy tam miniatury budowli i cudów natury z całego świata. Jest to miejsce zbudowane z ogromnym rozmachem. Mimo faktu, że znajdują się tam jedynie miniatury faktycznych obiektów, w dalszym ciągu stanowią one olbrzymie budowle.

https://sabatkrajno.pl/

To idealne miejsce do przeprowadzenia interaktywnych lekcji czy wspólnego spędzania czasu. Dzięki licznym atrakcjom zwiedzający mogą obserwować architekturę, poznawać kulturę, uczyć się geografii czy historii, a przy tym odbyć podróż dookoła świata. Park Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno stale się rozwija, a każdego roku liczba budowli się zwiększa.

O tym, dlaczego podjęto decyzję o rozpoczęciu sprzedaży online oraz jakie kwestie zadecydowały o wyborze Systemu Droplabs opowiedział Daniel Kozioł – Manager Marketingu w Parku Rozrywki i Miniatur Sabat Krajno.

https://sabatkrajno.pl/

Dlaczego sprzedaż online?

Wprowadzenie sprzedaży online było wynikiem kilku czynników. Przede wszystkim była to chęć i potrzeba rozwoju technologicznego. Chcieliśmy także wyjść naprzeciw potrzebom klientów, którzy zgłaszali zainteresowanie takim rozwiązaniem.

Sprzedaż online jest znacznie szybsza i bardziej komfortowa niż sprzedaż przy kasie. To także duża wygoda dla klientów, którzy siedząc w domu przed ekranem komputera czy telefonu mogą uniknąć presji czy stresu związanego z czekaniem w kolejce, a tym samym swobodnie zdecydować o zakupie, uprzednio przeglądając ofertę na stronie internetowej.

“Sprzedaż online to przyszłość”

Sprzedaż online to przyszłość i zapewne niebawem najważniejsza forma sprzedaży biletów w dziedzinie turystyki, rekreacji oraz wszelkiego rodzaju sportowych wydarzeń. Nasza branża trochę wolniej się do tego dostosowuje, z racji tego, że każdy park rozrywki jest inny. Klienci indywidualnie podchodzą do kwestii związanych z zakupem wejściówek do tego typu obiektów. Jednak coraz częściej wybory te dokonywane są właśnie przed ekranem.

Istotne aspekty przy wyborze systemu sprzedaży

Wybierając system sprzedaży online braliśmy pod uwagę takie aspekty jak łatwość, estetyczność i dostępność. Duże znaczenie miała także zgodność z naszymi potrzebami. System Sprzedaży Droplabs jest niezwykle prosty i intuicyjny w obsłudze. Nie wiąże się też z dużymi nakładami finansowymi, a bilety można skanować przy pomocy zwyczajnego telefonu. Miało to dla nas niebagatelne znaczenie.

Oferta sklepu online

W naszej ofercie można znaleźć bilety do Alei Miniatur oraz do Parku Linowego. W najbliższym czasie planujemy udostępnić także możliwość zakupu karnetów narciarskich zarówno całosezonowych, jak i karnetów godzinowych i przejazdowych.

Niezwykle cenną funkcją systemu jest sprzedaż dodatków. Dzięki niej umożliwiamy klientowi zakup dodatkowych elementów – pakietów łączonych czy biletów dla dzieci do lat 4, które przy zakupie biletu dla osoby dorosłej kosztują tylko 1 zł. Chętnie korzystamy także z możliwości rabatowania oferty. Funkcja ustalania rabatów jest bardzo dobrze wykonana. Cały system jest po prostu bardzo intuicyjny.


Twój biznes także może działać online. Jeśli wciąż się wahasz – pamiętaj, że masz możliwość przetestowania systemu podczas darmowego okresu próbnego!  Zarejestruj się jeszcze dzisiaj i uruchom swój sklep online!

Powiązane artykuły

Arrow-up