Czytasz
Sprzedaż i rezerwacja półkolonii w Twoim sklepie internetowym

Sprzedaż i rezerwacja półkolonii w Twoim sklepie internetowym

26 października 2020

Posiadasz w swojej ofercie półkolonie zimowe lub letnie? Zobacz, jak łatwo możesz sprzedawać je w swoim sklepie internetowym oraz z jakich funkcji możesz skorzystać, by rezerwacja odbywała się szybko i sprawnie.

Dlaczego warto zrobić to za pomocą Systemu Droplabs?

Przede wszystkim masz ogromny komfort – możesz sprzedawać półkolonie nawet poza godzinami pracy Twojego obiektu. Nie musisz przejmować się, że w wyniku nieodebranego telefonu stracisz klienta. Co więcej, to Ty ustalasz limit sprzedanych turnusów. Każdy sprzedany termin – zarówno online, jak i przez pracowników obiektu korzystających z Panelu Kasjera, jest automatycznie odnotowywany, dlatego wszystko masz pod kontrolą. Nie musisz też wysyłać dodatkowych formularzy, by zdobyć dane uczestników czy informacje na temat ich preferencji – wszystko masz w jednym miejscu.

Jak zatem sprzedawać półkolonie korzystając z Systemu Droplabs?

Sprzedaż turnusów

System Droplabs daje Ci możliwość łatwego zarządzania turnusami. Przykładowo możesz udostępnić terminy rozpoczynające się w każdy poniedziałek i trwające 4 dni. Ta możliwość to duże ułatwienie dla organizatorów kilkudniowych półkolonii. 

Masz dużą elastyczność w kwestii zarządzania terminami. Możesz udostępnić możliwość rezerwacji od jednego do kilku dni lub wyłącznie pełnego turnusu trwającego np. 4 dni. Dodatkowo masz możliwość określenia ceny całego turnusu bądź wskazania, by każdy dzień był naliczany osobno.

Nie zapomnij również o możliwości:

Formularz zgłoszeniowy

Nie musisz martwić o dodatkowe formularze zgłoszeniowe. Wszystko możesz mieć w jednym miejscu tworząc pytania, które pojawią się podczas zakupu. To wygodne rozwiązanie zarówno dla Twoich klientów, jak i dla Ciebie.

Dodaj pytania, które niezbędne są do zaplanowania półkolonii. Możesz skorzystać z pytań zawierających jednokrotną lub otwartą odpowiedź.

Dodatki

Jak w wielu innych usługach, tutaj również świetną opcją są dodatki. Możesz wykorzystać je, by zaoferować ubezpieczenie, a także dodatkowe atrakcje bądź udogodnienia w trakcie półkolonii.

Powiązane artykuły

15 czerwca 2020

Skuteczna sprzedaż lekcji pływania w Twoim aquaparku

9 sierpnia 2018

Podstawy, o których MUSISZ pamiętać!

Arrow-up