Tworzenie stron www

Brak własnej strony internetowej to nie przeszkoda w prowadzeniu sprzedaży online. Droplabs oferuje możliwość stworzenia strony dla twojego biznesu. 

Główne cechy

Add-user
Profesjonalny wizerunek
Daj się poznać Swoim klientom jako profesjonalna firma. Oferuj Swoje usługi poprzez własny, prosty sklep internetowy lub rozbudowaną stronę www, opartą na wiodącym systemie CMS jakim jest WordPress. 
Clock
Nieograniczony dostęp do sklepu
Pozwól zainteresowanym na dostęp do Twojej oferty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Twój sklep online przyjmie zamówienia na vouchery o każdej porze, a ty masz zawsze dostęp do panelu. 
iPhone-X
Dostosowanie do zakupów z telefonów i tabletów
Ponad 75% klientów, przegląda sklepy z biletami na ekranie smartfona. Nasz zespół techniczny każdego dnia pilnuje aby Twój sklep działał na coraz to nowych modelach i przeglądarkach bez zarzutu!
Tools
Łatwość obsługi

Zmieniaj treść oferty w czasie rzeczywistym poprzez Swój panel obsługi sklepu.  Każdej zmiany możesz dokonać samodzielnie bez pomocy zespołu Droplabs. 

 
Facebook icon
Integracja z social media  
Posiadanie własnego sklepu internetowego zwiększy możliwości promocji Twojego biznesu. Zintegruj go z funkcjami jak Swipe Up na Instagramie czy "Kup Teraz" na Facebooku. 
Keyboard
Wersje językowe sklepu
Po poprzednim ustawieniu - Twoja oferta będzie dostępna zarówno w języku polskim i angielskim. Oferta dostosuje się automatycznie do języka przeglądarki klienta. 
Zaufało nam setki firm

Pierwszy krok do własnej strony www

Jakie są zalety własnej strony do sprzedaży online?

Ponad połowa ruchu generowanego w sklepach online to urządzenia mobile jak smartphone i tablety. Dzięki własnej, responsywnej stronie dotrzesz do większej liczby klientów. 

Uśmiechnięta kobieta z smartphone

Własna strona daje Ci szerokie pole do działania!  Oferta dostępna także w języku angielskim pozwoli bezproblemowo kupować także zagranicznym turystom, którzy chcą skorzystać z Twoich usług.  

Masz 100% kontroli nad treścią oferty na swojej stronie internetowej. Widget oferty jest zintegrowany z Twoim panelem obsługi.

Edytowanie usługi Droplabs

Przykłady z Twojej branży?

Nie ma problemu! Wybierz branżę lub skontaktuj się z konsultantem biznesowym pod adresem [email protected]

Zarejestruj się

Porcja wiedzy z naszego bloga

Arrow-up