Czytasz
Przycisk zachęcający do zakupu

Przycisk zachęcający do zakupu

9 sierpnia 2019

W panelu Droplabs możesz wygenerować pływający przycisk, zachęcający do zakupu oferty online, który będzie widoczny w każdej sekcji Twojej strony internetowej. Sam wybierasz, które „wezwanie do działania” najlepiej zadziała na Twoich klientów. Do wyboru są m.in. KUP ONLINE!, KUP VOUCHER, KUP BILET!, REZERWUJ ONLINE, KUP KURS i KUP SKIPASS .

Masz możliwość także doboru kolor przycisku oraz koloru napisu, który znajduje się wewnątrz. Wszystko po to, aby ta funkcja pasowała do Twojej identyfikacji wizualnej i była spójnym, atrakcyjnym elementem Twojej strony internetowej.

Pływający przycisk gwarancją dostępności sklepu

Na sukces sprzedaży internetowej składa się wiele czynników. Jednym z nich jest widoczność, a więc dostępność sklepu internetowego znajdującego się na Twojej stronie internetowej. Im większa łatwość w zlokalizowaniu sprzedaży online, tym większa konwersja.

Aby jak najbardziej ułatwić proces zakupowy, 99% sklepów internetowych, tworzonych z Droplabs ma dodany pływający przycisk.

Jak wygenerować przycisk z wybranym napisem?

  • Wejdź do Panelu klienta. Na dole bądź na górze listy usług zobaczysz opcję: „Krok 2: Pokaż instrukcję osadzenia pływającego przycisku”
  • Wybierz odpowiednie parametry i dodaj przycisk do strony postępując zgodnie z instrukcją z panelu.

Jak przycisk wygląda na stronie?

Powiązane artykuły

1 października 2018

Jak pozyskać nowe klientki do salonu beauty i SPA w 5 dni?

17 września 2018

Jak sprawdzać czy wejściówka klienta jest ważna? Aplikacja Drop – Terminal

autor
Arrow-up