Czytasz
Przycisk zachęcający do zakupu w sklepie online

Przycisk zachęcający do zakupu w sklepie online

9 sierpnia 2019

Na sukces sprzedaży internetowej składa się wiele czynników. Jednym z nich jest widoczność, a więc dostępność sklepu internetowego znajdującego się na Twojej stronie internetowej. Im większa łatwość w zlokalizowaniu sprzedaży online, tym większa konwersja.

Sklep powinien być oczywiście dodany jako element głównego Menu strony. Dodatkowo warto pomyśleć o „pływającym przycisku”. Jak taki przycisk może wyglądać? Poniżej przykłady:

Jeśli prowadzisz sprzedaż przez sklep Droplabs, w panelu klienta możesz wygenerować pływający przycisk, zachęcający do zakupu oferty online, który będzie widoczny w każdej sekcji Twojej strony internetowej. Sam wybierasz, które „wezwanie do działania” najlepiej zadziała na Twoich klientów. Do wyboru są m.in. KUP ONLINE!, KUP VOUCHER, KUP BILET!, REZERWUJ ONLINE, KUP KURS i KUP SKIPASS .

Masz możliwość także doboru kolor przycisku oraz koloru napisu, który znajduje się wewnątrz. Wszystko po to, aby ta funkcja pasowała do Twojej identyfikacji wizualnej i była spójnym, atrakcyjnym elementem Twojej strony internetowej.

Aby jak najbardziej ułatwić proces zakupowy, 99% sklepów internetowych, tworzonych z Droplabs ma dodany pływający przycisk.

Jak dodać przycisk do strony internetowej? Instrukcję znajdziesz w naszej bazie wiedzy.

Powiązane artykuły

23 maja 2019

Jak sprzedawać karnety w Internecie?

Sprzedaż online w obiektach sportowych pozwala zwiększyć ilość sprzedanych karnetów czasowych. Sprawdź, jak możesz skutecznie sprzedawać online karnety w Twoim obiekcie.

29 kwietnia 2019

10 sposobów, dzięki którym klienci Droplabs biją swoje rekordy sprzedaży

15 maja 2019

Sklep Droplabs na stronie na silniku Joomla!

Arrow-up