Czytasz
Sklep Droplabs na stronie na silniku Joomla!

Sklep Droplabs na stronie na silniku Joomla!

15 maja 2019

Sklep online

1. Dodaj nową stronę (artykuł) o nazwie Kup online!

2. Przejdź do Globalnych ustawień:

2.png

3. W sekcji ustawienia strony -> domyślny edytor: zmień Editor – TinyMCE na Editor – CodeMirror:
3.png

4. Wejdź w edycje nowo utworzonej strony/ artykułu, wklej kod podany w Panelu Droplabs w kroku nr. 1 (lub przesłanym w wiadomości w-mail) i zapisz stronę.

5. Przejdź do podglądu strony. Element powinien już być widoczny,

6. Przywróć poprzedni edytor przechodząc do Globalnych ustawień i z powrotem ustawiając „Editor – TinyMCE” jako domyślny edytor.

7. Dodaj element w Menu „Kup online” i podepnij do niego nowo utworzoną stronę. Zadbaj o to, by URL tej strony był prosty np. …/kup-online

Pływający przycisk

Pływający przycisk to bardzo istotny element zwiększający sprzedaż. Instrukcja osadzenia pływającego przycisku znajduje się w wideo: https://www.youtube.com/watch?v=KrdyY2xBRgg . Zamiast kodów „Callpage” należy wkleić kod dostępny po zalogowaniu do Panelu Droplabs po kliknięciu w „Krok 2: …” (lub kod przesłany w wiadomości e-mail). Należy zwrócić uwagę by parametr

data-href=

wskazywał na podstronę na której dodany jest sklep online.

 0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

Badanie zadowolenia klientów w polskiej branży turystycznej | Droplabs
6 kwietnia 2022

Badanie zadowolenia klientów w polskiej branży turystycznej

Czy klient jest zadowolony z odwiedzenia Twojej atrakcji? Co mu się spodobało, a do jakich elementów ma uwagi? Odpowiedzi na te pytania pełnią nadzwyczaj ważną rolę w funkcjonowaniu firmy, zwłaszcza w branży turystycznej. Na ich podstawie możesz nie tylko usprawnić działanie obiektu i jego kadry, a także doprecyzować grupy docelowe i ich zainteresowania. Dowiedz się, jak przeprowadzić badanie zadowolenia klienta w turystyce.

8 lutego 2021

Organizacja danych z raportu

Arrow-up