Czytasz
Estetyczny bon podarunkowy – gwarancja udanego prezentu

Estetyczny bon podarunkowy – gwarancja udanego prezentu

27 maja 2019


Jedną z najlepiej sprzedających się pozycji w sklepach online są różnego rodzaju bony podarunkowe, vouchery, kupony na pakiety SPA, masaże, zabiegi na twarz czy karnety na siłownię lub do parków wodnych. Klienci doceniają możliwość zakupu internetowego właśnie bonów, ponieważ mogą zrobić to o dowolnej porze, a także nie muszą się fatygować do konkretnego obiektu żeby obdarować bliską osobę.

Sprzedając bony podarunkowe warto zadbać o to, aby wyglądały estetycznie i nawiązywały do konkretnej okazji. Dzięki temu prezent będzie jeszcze bardziej efektowny.

Wzory voucherów dostępne w Droplabs

W swoim sklepie internetowym możesz wgrać dowolną grafikę i użyć jej jako bonu podarunkowego lub skorzystać z gotowych wzorów.

  • Wzory dedykowane branży beauty oraz wzory okazjonalne:
  • Wzory dedykowane mężczyznom:
  • Wzory na Dzień Dziecka
  • Wzory dedykowane branży sportowej i rozrywkowej

W jaki sposób ustawić wzór?

  1. Zaloguj się do Panelu Klienta: https://panel.droplabs.pl/
  2. Wejdź w Edycję Usługi i przejdź do sekcji nr 6: Wygląd wejściówki
  3. Wybierz wzór, który najbardziej Ci odpowiada.
  4. Możesz także wybrać opcję: Wzór wybierany automatycznie wg. najbliższej uroczystości. Szczególnie sprawdzi się to w przypadku bonów dedykowanych cyklicznym okazjom. Po wybraniu tej opcji Droplabs będzie ustawiał wzór w zależności od zbliżającego się święta; Serduszka przed Walentynkami, Tulipany przed Dniem Kobiet, Choinkę przed Świętami Bożego Narodzenia itd.

Jeśli nie masz jeszcze sklepu internetowego, a chcesz sprzedawać swoje usługi online, napisz na [email protected] Razem przeanalizujemy Twoją sytuację i porozmawiamy o możliwościach współpracy.0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Powiązane artykuły

19 października 2019

Jak tworzyć grafiki, które przyciągają, a nie straszą?

26 października 2020

Sprzedaż i rezerwacja półkolonii w Twoim sklepie internetowym

Arrow-up