Czytasz
Jak zamawiać bilety ze zniżką przez panel partnera?

Jak zamawiać bilety ze zniżką przez panel partnera?

3 lipca 2019


Obiekty działające w branży turystycznej często zawierają różnorakie współprace mające na celu uzupełnianie swoich wzajemnych usług oraz wzajemną promocję. W przypadku nawiązania tego typu relacji Droplabs może służyć jako narzędzie ułatwiające realizację zasad współpracy.
Przez panel partnera możesz wygodnie zamawiać bilety lub wycieczki w promocyjnej cenie dla gości swojego hotelu czy pensjonatu. Poniżej znajdziesz dokładnie wskazówki jak to zrobić.

Bilety ze zniżką – krok po kroku

 • Logowanie
  Ty lub Twoi pracownicy muszą zalogować się się do panelu przez adres e-mail lub numer telefonu komórkowego pod adresem: https://panel.droplabs.pl/

  Napisz do nas na [email protected] jeśli chcesz założyć dodatkowe konta dostępowe dla pracowników.
 • Wybór usługodawcy
  Po zalogowaniu do panelu, wybierasz usługodawcę, od którego chcesz zamówić bilety.
 • Wybór biletów
  Następnie wybierasz bilety w zniżkowych cenach i potwierdzasz zamówienie. Sprawdź przygotowaną dla Ciebie ofertę zniżkową już teraz.
 • Wydruk biletów
  W panelu od razu generują się bilety w formie PDF. Możesz je wydrukować i przekazać swoim gościom albo podać ich adres e-mail.
 • Weryfikacja za pomocą kodu QR
  Bilety te uprawniają gościa do skorzystania z usługi np. w Termach lub Aquaparku bez wnoszenia dodatkowych opłat na miejscu. Do realizacji biletu wystarczy także samo okazanie kodu QR.
 • Raporty
  Zamówienia dokonane przez panel są widoczne w zakładce Zamówienia. Masz także dostęp do szczegółowych raportów.

Jak za bilety płaci gość hotelowy?

 • Twój gość płaci za bilety Tobie jako pensjonatowi, hotelowi lub firmie wycieczkowej. Czasami hotele wliczają cenę biletu lub biletów w cenę pobytu.
 • Bilet nie zawiera nadrukowanej ceny. Możesz więc samodzielnie ustalać cenę jaką ostatecznie zapłaci klient za bilet, zachowując np. własną marżę.

  [!] Wyjątkiem jest sytuacja, w której usługodawca ustalił z Tobą obostrzenia dotyczące ceny dla klienta końcowego.

Jak za bilety płacisz Ty jako hotel, pensjonat, firma turystyczna?

 • Jako hotel, pensjonat czy firma turystyczna, płacisz za bilety usługodawcy np. Termie, w sposób określony na platformie: płatnością odroczoną na koniec miesiąca lub płatnością online bezpośrednio podczas zamówienia.

Powiązane artykuły

11 września 2018

Jak rozpocząć przygodę z Droplabs?

8 lutego 2021

Organizacja danych z raportu

Arrow-up