Czytasz
Droplabs kompatybilny z WordPressem, WIX, Joomla oraz stronami HTML

Droplabs kompatybilny z WordPressem, WIX, Joomla oraz stronami HTML

18 lipca 2022

Szybkie działanie, bezpieczeństwo i duży wybór funkcjonalności, to nie jedyne zalety systemu do sprzedaży usług turystycznych online Droplabs. Nie mniej ważnym aspektem każdego oprogramowania implementowanego na stronę klienta jest jego uniwersalność pod kątem kompatybilności.

Element sprzedażowy Droplabs, czy sklep internetowy z biletami, a także przycisk pływający zostały zaprojektowane przez nasz Dział Produktu tak, aby on mógł bez problemów funkcjonować po bezpośrednim dodaniu go do kodu HTML strony internetowej. Co więcej, szybko i wygodnie możesz sprzedawać z Droplabs, jeśli Twoja witryna została zaprojektowana na WordPressie, WIX czy Joomla.

Sprawdź, jak dodać Droplabs do swojej stronie:

Dlaczego wybraliśmy właśnie te platformy?

Możliwość dodania oprogramowania do strony internetowej poprzez wprowadzenie właściwych informacji bezpośrednio do kodu HTML witryny jest zdecydowanie podstawą przy tworzeniu nowych systemów, w tym też Droplabs. Pozwala to także na większą swobodę w kwestii formatowania i układu elementów wokół widżetu sprzedażowego.

Jeśli mowa o tworzeniu, edycji i zarządzaniu stroną internetową bez programistycznej wiedzy specjalistycznej, warto zwrócić swoją uwagę na jeden z dostępnych na rynku CMS-ów. System Droplabs po właściwej instalacji działa sprawnie na witrynach, które są stworzone w oparciu o WordPress, WIX i Joomla.

System do zarządzania treścią WordPress obecnie obsługuje prawie 30,5 mln serwisów internetowych na całym świecie i jest zdecydowanym liderem wśród wszystkich systemów tego typu. Na drugiej pozycji, oferując konkurencyjne rozwiązanie, jest WIX. Liczba witryn w Internecie, które obecnie funkcjonują w oparciu o WIX, sięga ponad 4,5 mln. Stabilną pozycję rynkową także posiada CMS Joomla, która obecnie jest stosowana w prawie 1,5 mln stron internetowych.

Źródło: https://trends.builtwith.com/cms/traffic/Entire-Internet

Powiązane artykuły

13 listopada 2022

Zgoda marketingowa

Arrow-up