Czytasz
Droplabs skraca czekanie na zabawę w Pomerania Fun Park

Droplabs skraca czekanie na zabawę w Pomerania Fun Park

4 lutego 2020

Karuzele, strefa wodna, dmuchańce, małpi gaj, zjeżdżalnie, statek, wioska wikingów, koncerty, imprezy firmowe to jedne z atrakcji, jakich można doświadczyć w Pomerania Fun Park. O całodniowej zabawie od rana do wieczora oraz współpracy z Droplabs opowiadała Dominika Laskowska – Kierownik Parku. 

Pomerania Fun Park to największy Park Rozrywki na Pomorzu Zachodnim. Na terenie Parku znajdują się atrakcje zewnętrzne dostępne sezonowo oraz atrakcje całoroczne działające niezależnie od pogody. Ponadto do dyspozycji gości są dwie restauracje, kawiarnia oraz liczne punkty gastronomiczne. W Parku znajduje się również wioska wikingów. Pomerania Fun Park to również strefa gdzie organizowane są imprezy i koncerty. Atrakcje przygotowane są w taki sposób aby zarówno dzieci jak i dorośli znaleźli coś dla siebie.


Skuteczna promocja

Tak naprawdę wykorzystaliśmy większość możliwych opcji dla Parku. Między Innymi oczywiście przez media jak radio, telewizja i prasa. Mobilne auta nadające reklamy z głośników oraz billboardy znajdujące się przy drogach. Pomerania park pojawił się także za pomocą reklam w internecie i social media jak Facebook, Instagram czy Youtube. Od kiedy zaczęła się współpraca z Droplabs, staramy się aby jak najwięcej klientów dowiedziało się o możliwości kupienia biletów online do Parku. Na naszej stronie pojawił się chociażby pływający przycisk do sprzedaży internetowej.  Dodatkowo informujemy powracających do nas klientów o opcji kupienia biletu w taki sposób.

Kolejka Pomerania

Czemu sprzedaż online?

Sprzedaż internetową mamy teraz praktycznie wszędzie. Nie ma co się oszukiwać – internet jest dzisiaj ważną częścią sektora usług. Idąc z duchem czasu należało zdecydować się na sprzedaż internetową. Jest to duży plus dla klientów, którzy spędzają dużą ilość czasu korzystając chociażby z komórek. To duża wygoda kupować w ten sposób.

Klienci mogą sprawdzić na spokojnie ofertę na naszej stronie i kupić bilety po zapoznaniu się z cenami. To skraca czas czekania na zabawę.

Szybsza obsługa gości dzięki systemowi kontroli dostępu

Biorąc pod uwagę, że bilety do Parku są całodniowe, większość klientów przyjeżdża do nas niedługo po otwarciu. Osoby, które kupują bilety wcześniej przez internet nie muszą oczywiście stać w długich kolejkach, wyciągać portfeli. Wystarczy przygotować wcześniej wygenerowany przy zakupie kod QR. W takim wypadku, aby goście mogli zacząć zabawę wcześniej – uruchamiane jest osobne wejście dla posiadaczy biletów online. Widać to w sezonie letnim. Właśnie wtedy przydaje się system kontroli dostępu Droplabs. Goście przychodzą z biletem – najczęściej elektronicznym – który skanujemy w aplikacji, to wszystko. Pozostaje tylko założyć opaskę na nadgarstek i korzystać z atrakcji do woli.

Zdarza się tak, że klienci przyjeżdżają i nie znają jeszcze oferty. Pytają o nią dopiero przy kasie. Opcji biletów trochę jest i pytanie o każdy to dodatkowy czas stania w w kolejce dla nas i innych osób. To plus, że klienci mogą sprawdzić na spokojnie ofertę na naszej stronie i kupić bilety po zapoznaniu się z cenami. To skraca czas czekania na zabawę.

Łatwa obsługa panelu Droplabs

Poznanie sposobu działania sprzedaży internetowej było łatwe. Panel Droplabs jest przede wszystkim bardzo intuicyjny. Do wszystkiego mamy szybki i samodzielny dostęp. Chociażby takich rzeczy jak faktury i zestawienia co jest bardzo wygodne. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Oferta parku zmienia się w zależności od sezonu i trzeba ją aktualizować, jednak nie jest to żaden problem. Wszystko może zmienić osoba, która z panelem ma do czynienia po raz pierwszy.

Wioska Wikingów Pomerania

Współpraca z Droplabs

Kiedy pojawiło się pytanie o wygląd przykładowego biletu, napisałam do Droplabs na maila przeznaczonego do obsługi klienta. Odpowiedź otrzymałam jeszcze tego samego dnia, także komunikacja przebiega bardzo sprawnie. Nie mamy żadnych zastrzeżeń, a współpraca układa się bardzo dobrze. Planujemy działania aby jak najwięcej osób dowiedziało się, że istnieje u nas możliwość kupna biletów online.


Powiązane artykuły

Michal Holdenmajer Droplabs
6 kwietnia 2020

Droplabs bronią przedsiębiorców w czasie kryzysu

Arrow-up