Czytasz
Jak rozpocząć przygodę z Droplabs?

Jak rozpocząć przygodę z Droplabs?

11 września 2018

Już wielokrotnie wspominaliśmy, że jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę ze sprzedażą usług online, to powinieneś się zainteresować Droplabs. Jeśli jeszcze nie wiesz co to jest i dlaczego warto to mieć, koniecznie zerknij do ostatniego wpisu na ten temat. Jeśli jednak się orientujesz czym jest nasze rozwiązanie i chcesz je wprowadzić do swojego biznesu, możesz od razu założyć bezpłatne konto i uruchomić sprzedaż online. Jak to zrobić?

Krok 1

Wejdź na droplabs.pl. W prawym górnym rogu zobaczysz opcję Przetestuj za darmo. Kliknij w nią.

Krok 2

Na Twoim ekranie pojawi się okno dotyczące danych osobowych. Uzupełnij je i przejdź dalej klikając Załóż bezpłatne konto.

Krok 3

W kolejnym kroku uzupełnij dane dotyczących Twojej firmy.

Krok 4

Kiedy już uzupełnisz wszystkie informacje i przejdziesz dalej, zobaczysz na ekranie szczegóły Twojej subskrypcji. Przeczytaj warunki współpracy, zaakceptuj je, a następnie kliknij Uruchom sprzedaż.

Krok 5

Po kliknięciu Uruchom sprzedaż na podany przez Ciebie numer telefonu przyjdzie kod. Wpisz go w wyznaczone miejsce i zaloguj się.

Krok 6

Gratulujemy! W tym momencie rozpoczynasz sprzedaż usług online. Po zalogowaniu uzyskasz dostęp do instrukcji jak dodać sprzedaż do strony internetowej. Kliknij w nią i dokładnie przeczytaj. Jeśli nie masz swojej strony, napisz na [email protected] – w ramach współpracy przygotujemy prostą stronę.

Krok 7

W kolejnym kroku możesz dodać do swojej strony pływający przycisk. Dzięki niemu, jeśli ktoś z odwiedzających Twoją witrynę zechce coś kupić, będzie mógł go kliknąć niezależnie od tego, co aktualnie przegląda i zostanie przeniesiony od razu do zakładki ze sklepem online. Możesz dopasować kolor przycisku i kolor napisu Kup online!

Krok 8 

Teraz możesz pobrać darmowy KNOW-HOW przygotowany przez nas we współpracy z Beatą Hodorowicz-Wiercińską – ekspertką w dziedzinie marketingu. Dowiesz się z niego co robić aby zwiększyć zysk ze sprzedaży online, znajdziesz praktyczne wskazówki odnośnie tego jak powinna wyglądać oferta Twojego sklepu, co do niego dodać, jak stworzyć zachęcający opis zabiegów, a także jaką grafikę dobrać. Przeczytaj KNOW-HOW i zacznij tworzyć wyposażenie sklepu.

I… gotowe! Wszystkie techniczne aspekty dodawania sklepu do strony online masz za sobą! Zgadzasz się z nami, że nie było to tak trudne, jak można by było sobie wyobrażać?

Teraz pozostało Ci uzupełnić ofertę Twojego sklepu. Jak zapewne zauważyłaś, masz już gotowe szablony przykładowych usług, przygotowane zgodnie ze wskazówkami zamieszczonymi w naszym KNOW-HOW. Są to najbardziej rekomendowane propozycje usług. Możesz skorzystać z szablonów, klikając w nie i edytując treść tak aby była dopasowana do Twojej oferty i Twoich preferencji. Jeśli jednak nie chcesz dodawać usług zgodnie z szablonami, możesz je usunąć i dodać usługi sama klikając przycisk Dodaj usługę.

Kiedy wszystko już dodasz i upewnisz się, że opisy i grafiki wyglądają atrakcyjnie, możesz obwieścić swoim klientkom o tej nowej, wygodnej możliwości!

Powiązane artykuły

29 marca 2019

Jak wystawić fakturę klientowi w sklepie online?

24 stycznia 2020

Dwujęzyczny sklep online z Droplabs

10 czerwca 2019

Bilety i vouchery do Twojego obiektu w Apple Wallet

Arrow-up