Czytasz
Nowy kompaktowy wygląd wejściówki

Nowy kompaktowy wygląd wejściówki

7 lipca 2022

Aktywnie pracujemy nad każdym, nawet najdrobniejszym szczegółem naszego systemu. Wdrażamy nowe funkcjonalności, a także dopracowujemy szczegóły estetyczne narzędzia. Dzisiaj chcemy się podzielić nowością, którą jest zarówno estetyczna, jak i funkcjonalna, a dodatkowo jest przyjazna dla środowiska.

Dotychczas przy dodawaniu nowego biletu w Panelu Droplabs były dostępne 3 wzory wyglądu danej wejściówki:

  • klasyczna, która zawiera wszystkie szczegóły biletu, QR-kod oraz pełny opis,
  • wejściówka z dodatkową własną grafiką zawierająca te same informacje, co klasyczna, ale umożliwia także dodanie grafiki, która może zawierać materiały promocyjne, kody rabatowe czy informacje o zbliżających się wydarzeniach,
  • wejściówka w formie Vouchera, czyli taka, którą można wysłać jako prezent.

Przygotowaliśmy czwarty wygląd wejściówki – kompaktowy. Jak świadczy jej nazwa, wejściówka ta zajmuje znacznie mniej miejsca niż w przypadku innych opcji. Wybór wejściówki kompaktowej umożliwia na umieszczenie aż 4 biletów na 1 kartce A4, co jest szczególnie korzystne w przypadku drukowanych biletów, gdyż pozwala na zaoszczędzenie papieru.

Mniejszy rozmiar wejściówki nie wpływa na jej jakość, gdyż taki bilet nadal zawiera niezbędne do jego realizacji szczegóły: nazwa obiektu i biletu, miejsce jego realizacji, cena, data zakupu i realizacji, a także kod QR i numer wejściówki.

Mimo faktu, że jest to nowe wdrożenie, to jedni z największych naszych klientów, zaintrygowani tą funkcjonalnością, już wprowadzili ją do swojej oferty. Najczęściej stosowane są w przypadku obiektów odwiedzanych przez grupy i rodziny. W ten sposób wszystkie zakupione bilety są dostępne w wygodnej formie. Przykładowo, rodzina z dwójką dzieci w przypadku klasycznego wyglądu biletu otrzymałaby cztery osobne bilety. Natomiast przy użyciu kompaktowej formy wszystkie bilety będą na 1 kartce.

Zainteresowany skorzystaniem z nowej formy? Zaloguj się do Panelu i wybierz wersję kompaktową w punkcie nr 8. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, wątpliwości lub propozycje – napisz do nas na [email protected]!

Powiązane artykuły

Nowe funckje - Obsługa wersji językowych - Droplabs
23 maja 2022

Obsługa nowych wersji językowych

13 listopada 2022

Zgoda marketingowa

Arrow-up