Czytasz
Omijanie kolejki do kasy biletowej

Omijanie kolejki do kasy biletowej

3 sierpnia 2020

Możliwość ominięcia kolejki do kasy biletowej to popularna zachęta do kupienia biletu on-line do obiektu rekreacyjnego. Sklepy w technologii Droplabs mogą od teraz w wyraźny sposób informować klienta o możliwości pominięcia kolejki do kasy. Klient nie tylko widzi stosowną informację na liście usług w sklepie, ale również na wejściówce. Aby ustawić tą opcję, wejdź w edycje wybranej usługi w panelu klienta.

Notatka przy terminie realizacji

Jeśli chcesz umieścić dodatkowe instrukcję gdzie powinien skierować się klient, zrób to w opisie usługi lub dodaj je w notatce do terminu realizacji. Jak wykorzystywać notatki pisaliśmy tutaj.

Inne opcje, które mogą usprawnić sprzedaż i obsługę klientów

Warto pamiętać także o stworzeniu oferty w języku angielskim. Korzyści dwujęzycznego sklepu przedstawialiśmy w tym artykule.

Jeśli zdarza się że goście odwiedzają Twój obiekt przez kilka dni pod rząd, pomocne może być użycie opcji biletów wielodniowych. Pisaliśmy o nich w tym artykule.

Umożliwiasz rozszerzenie standardu biletu o opcje dodatkowe? Z pomocą może przyjść funkcjonalność dodatków.

Jeśli natomiast organizujesz sprzedaż np. lekcji pływania czy masaży w tym artykule uzyskasz więcej informacji jakie możliwości niesie system Droplabs.

Natomiast jak sprzedawać urodziny lub inne wydarzenia grupowe opisane jest w tym artykule.


Powiązane artykuły

24 stycznia 2020

Dwujęzyczny sklep online z Droplabs

29 kwietnia 2019

10 sposobów, dzięki którym klienci Droplabs biją swoje rekordy sprzedaży

Osoba przy laptopie
31 stycznia 2020

Marketing treści – droga do skutecznej sprzedaży usług

Arrow-up